użytkowników online: 4315

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7142) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

DO SPECJALISTY!!! CLOTRIMAZOL W 10 TYG. CIĄŻY! ZROZPACZONA!!!! [2]

• Dodano: 05-08-2006, 10:33
      •  
      •  
      •  
      •  
      wczoraj wyszłam ze szpitala w piątek tydzień temu zaczoł boleć mnie brzuch i twardnieć a jestem teraz w 10 tyg ciąży.Rozpoznano u mnie C.I. Abortus imminens X hbd. . Zastosowano leczenie: LUTEINA, RELANIUM, NO-SPA,AC-FOLICUM i zastosowano przez 6 dni TOKOLIZĘ i wypisano mnie z odziału ginekologicznego w stanie dobrym z ciążą utrzymaną. A przy badaniu przed wypisem urzyto do badania wziernik i powiedziano że mam nadżerke i przepisali mi LUTEINE na miesiąc 2x1 dopochwowo i na tą nadżerke Clotrimazol na noc w globułkach dopochwowo i powiedziano że na ten lek musiałabym wyrazić zgode usłyszałam to przy konsultacji lekarzy ale nikt się nie zapytał czy wyrażam zgode i przeczytałam ulotke CLOTRIMAZOLU że podczas I trymestru ciąży nie wolno stosować! Co mam robić z tą nadżerką brać teraz CLOTRIMAZOL? Słyszałam że podczas ciąży nie leczy się nadżerki?! PROSZĘ O ODPOWIEDŹ SPECJALISTE!
      • Dodano: 05-08-2006, 15:58
      •  
      •  
      •  
      •  
      CLOTRIMAZOL - ja tez miałam obawy co do stosowania tego leku. mój ginekolog pokazał mi listę leków, które może stosować kobieta w ciąży. Na tej liscie był clotrimazol. Używałam go na stan zapalny, moje koleżanki również i żadna z nas nie miała żadnych problemów. Nie obawiaj się i stosuj te globulki. Ja ten lek miałam przepisany na stan zapalny pochwy
      ImageImage

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny