użytkowników online: 3037

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7142) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

czy mogę być w ciąży ?? proszę o poradę [4]

• Dodano: 20-03-2007, 12:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      17dc bardzo dokuczał mi lewy jajnik,18 i 19dc stawał sie słabszy

20,21,22 dc miałam plamienie wywołane owulacją-potwierdzone przez lekarza.

Teraz jestem w 38 dc,nie bolą mnie piersi tak jak zawsze przed okresem (przy brzegach od zewnetrznej strony i od góry.Ból ojawiał sie zawsze około 12 dni przed miesiaczką i były obrzmiałe) teraz bola mnie w miejscu sutków po nacisnięciu i są pełniejsze.Brzuch również mnie nie boli jak na miesiaczkę jedynie z prawej strony-raczej jajnik.W owulacji brał udział lewy jajnik

Jutro mam 39dc,czy mogę tego dnia zrobic test-czy będzie wiarygodny ??
      • Dodano: 20-03-2007, 16:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witaj

Oczywiście, że możesz wykonać test. Trzymam kciuki icon_smile.gif[addsig]

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Dodano: 21-03-2007, 07:13
      •  
      •  
      •  
      •  
      wynik wyszedł negatywny icon_frown.gif

nie wiem czy powtórzyć test,czy mze udać sie do lekarza-moze on coś juz bedzie w stanie zauważyć..??

Boli mnie teraz prawy jajnik-czasami,wczoraj pod wieczór zaobserwowałam wewnatrz pochwy śluz metny i rozciagliwy na 3cm icon_eek.gif sutki bolą bardziej.Skad taki śluz-powinno być sucho przed miesiaczka przecież.A wiem,ze nie sa to pozostałosci po nasieniu
      • Dodano: 21-03-2007, 16:21
      •  
      •  
      •  
      •  
      dzisiaj miałam fałszywy alarm,bo myślałam ze pojawiła sie miesiączka (bo dzisiaj jest już 39dc) ale to tylko coś mi wypłynęło -upławy bardzo wodniste w większej ilosci,a skad sie wzięły to nie wiem icon_eek.gif

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny