Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7131) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Bolące sutki [16]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 29-10-2009, 20:54
      •  
      •  
      •  
      •  
      Od 3-4 dni bardzo bolą mnie sutki. Nie jest to ból taki jak każdy inny, ale taki bardzo drażniący. Czytam na forum, że to objaw ciąży. Owszem prawdopodobne, bo dokłądnie tydzień temu kochałam się ze swoim chłopakiem, ale byliśmy zabezpieczeni. Nie może być to przed okresem, bo nigdy tak nie miałam, zawsze bolało mnie podbrzusze, albo piersi, a teraz ani jedno, ani drugi, a okres mam dostać za kilka dni. Bardzo się boję, że oże być to ciąża. frown Pomóżcie mi prosze! crycry
      • Dodano: 30-10-2007, 09:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      Od tygodnia bolą mnie sutki(nie całe piersi). Są wrażliwe tylko przy dotyku, bo same w sobie nie bolą. Okres miałam 9.10. Często mam nieregularne miesiączkowanie, więc czy to może być objaw nadchodzącego okresu? Nie za wcześnie? Natomiast półtora tygodnia temu kochałam się z chłopakiem. Niestety bez zabezpieczenia, ale jest pewny, ze ze wszystkim zdążył. Czy to może być objaw ciąży czy za wcześnie na obawy? POMOCY!!! cry
      • Dodano: 30-10-2007, 09:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witaj

Twoje objawy mogą być zarówno objawami wczesnej ciąży jak również napięcia przedmiesiączkowego. Jeżeli współżyłaś bez zabezpieczenia możliwe, że jest to objaw ciąży. Pamiętaj, że stosunek przerywany jest najzawodniejszą metodą antykoncepcyjną. Jeżeli miesiączka nie pojawi sie w terminie wykonaj test ciążowy. [addsig]

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Dodano: 30-10-2007, 09:57
      •  
      •  
      •  
      •  
      Czyli to nie za wcześnie na objawy ciąży? icon_cry.gif A czy jakbym teraz zrobiła test to byłby wiarygodny? Jakie mogą wystąpić jeszcze objawy jakby to znaczyło, że jestem w ciąży?
      • Dodano: 30-10-2007, 10:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witaj

poczytaj tutaj: http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,4206,0 [addsig]

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Dodano: 01-01-2008, 23:11
      •  
      •  
      •  
      •  
      Od ok roku staramy sie z mężem o dziecko, niestety na staraniu się kończyicon_frown.gif

Mam pytanie, mianowicie aktualnie jestem w 44 dniu cyklu i nie mam miesiączki, zawsze dostawałam ją gdzieś 33 dnia. Nigdy tak długo mi się nie spóźniała, może i wszystko byłoby jasne gdyby nie fakt, że.... 2 dni temu zrobiliśmy test ciążowy - niestety wynik negatywny... co rozwiało moje wątpliwości..

Miesiączki dalej nie mam, a do tego bolą mnie sutki, wydaje m i się, że tak bardzo mnie nigdy nie bolały...

Czy to może być ciąża, czy raczej jakieś problemy hormonalne?

BARDZO PROSZE O POMOC
      • Dodano: 02-01-2008, 14:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja na twoim miejscu powtorzylabym test albo najlepiej idz sobie zrob test hcg z krwi, ja tam osobiscie wcale nie ufam tym testom z apteki bo juz wiele razy czytalam ze wychodzily negatywne a jednak byla ciaza.

pozdrawiam i zycze pozytywnego wyniku icon_biggrin.gif
      • Dodano: 02-01-2008, 17:59
      •  
      •  
      •  
      •  
      Może owulacja była później niż zazwyczaj?

Gdybyś prowadziła samoobserwację cyklu, to wiedziałabyś, kiedy się spodziewać okresu, czasu płodności i niepłodności. Ew. zmiany nie byłyby dla Ciebie zaskoczeniem.
      Image
      • Dodano: 04-01-2008, 18:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      Może i bym wiedziała,a może i nie, ale napewno wpadłabym już po takim czasie prowadzeni obserwacji w paranoje i całkiem bym się zablokowała psychicznie...

Dlatego na jedno jest to dobre,a z drugiej strony najgorsze rozwiązanie...

ps. Miesiączki dalej nie mamicon_smile.gif ale boję się że mogą tobyć jakies problemy hormonalne mimo iż nigdy czegoś takiego nie miłlam... zapisałam sie już do ginekologa, zobaczymy...
      • Dodano: 04-01-2008, 20:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      icon_smile.gif

Wolisz tkwić w błogiej nieświadomości niż wiedzieć, co się dzieje? To rzadkość.
      Image
      • Dodano: 06-01-2008, 21:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witajcie dziewczyny! Ja też mam problem z odczuwaniem bólu... Tylko, że mnie już bolą nie same sutki, a całe piersi na dodatek od około dwóch tygodni icon_confused.gifOkres miałam 11.11.2007 i jak dotąd się nie pojawił, fakt że mam cykle nieregularne, ale ostatnie 3 miesiączki wystapiły bez pomocy farmakologicznych, a na dodatek bez spóżnień! Nie chcę się nakręcać, że może jednak, ale zupełnie nie wiem co mam myśleć o tym icon_frown.gif Pomóżcie, bo dostaję świra icon_exclaim.gif

Kaja20

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny