Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7142) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

blagam o pomoc [2]

• Dodano: 10-01-2008, 14:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam mam pytanie bardzo dla mnie wazne bo naprawde zaczelam sie juz niepokojic

od dwoch miesiecy(niecalych) biore ponownie bo kiedys juz bralam i to ponad dwa lata microgynon 21.po skonczeniu jednego opakowania nie zrobilam przerwy i zaczelam odrazu drugie i wszystko bylo by w porzadku gdyby nie to ze plamie od 2 tygodni i nie wiem dlaczego.napoczatku plamienia byly ubogie o zabarwieniu rozowym i prawie niewidoczne ecz z czasem staly sie silniejsze i brunatno bordowe tak jakbym miala okres lecz jestem w srodku 2 opakowania i to nie mozliwe.nic mnie nie boli tylko te plamienia.plamienia sa codziennie i wygladaja jak koncowka okresu(sa geste i ciemne)przepraszam z gory za slownictwo ale chce to dokladnie wytlumaczyc. nie wiem co mam zrobic. czy to normalne ??nigdy tak nie mialam:/ i nie wiem co myslec a do lekarza ide dopiero za 2 tyg.prosze o jakas rade co to moze byc??i czy to normalne??

magda

• Dodano: 12-01-2008, 21:19
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witaj

Przez pierwsze trzy miesiace przyjmowania leku plamienia mogą się pojawiać. Jest to wynik przystosowywania się organizmu do zmian steżeń hormonów. Jeżeli bedą się one nadal utrzymywały lub stanowią dyskomfort to porozmawiaj z lekarzem o możliwości zmiany preparatu.[addsig]

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób NIE jest przenoszona jest drogą płciową?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny