użytkowników online: 2727

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7137) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

pomocy!!!witam moje pytanie to: usg dopochwowe czy z pełnym pęcherzem czy pustym [7]

• Dodano: 28-06-2010, 12:10
      •  
      •  
      •  
      •  
      proszę o pomoc dziś mam iśc i nie wiem czy ma być pełny pęcherz czy pusty,dokładnie to ma być badanie jajników to usg dopochwowe tak? bardzo proszę o radę smile pozdrawiam
      • Dodano: 28-06-2010, 13:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dzień dobry. Nie wiem gdzie tu jest taki dział odpowiedni dla mnie dlatego piszę tu smile . Więc jestem 13- latką, miesiączkuję.Moje pytanie to: Czy to jest normalne.?
      Ponieważ, nie byłam jeszcze u ginekologa spytam się najpierw tu. Mój brzuch na dole stał się ostatnio tak jakby napompowany, do tego bóle podbrzusza, dwa dni po okresie wystąpiło krwawienie, oddawanie moczu- chociaż to już ustąpiło i przez trzy dni pod rząd bóle głowy- nie do zniesienia frown . Aha i jeszcze raz spóźniła mi się miesiączka o 42 dni... eek . Czy to normalne u nastolatki, czy to jakaś choroba.? confused
      • Dodano: 28-06-2010, 13:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      z pustym pecherzem
      • Dodano: 29-06-2010, 15:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      DO MAGDY cześć, wszystko jest z tobą w porządku to że masz już miesiączkę to jest okej niektóre dziewczyny wcześniej mają,organizm jest inny,jedne dziewczyny przechodzą miesiączkę dobrze inne maja bóle,mi pomaga np. rumianek który parze i wypijam to jest naturalny sposób,oraz termofor ciepły na brzuch lub jakikolwiek okład,ciepła kąpiel tez pomaga ale nie gorąca gdyz może nasilić się krwawienie,oraz ibuprom lub inny lek przeciwbólowy,jeżeli chodzi o to że masz nieregularnie to się zdarza do 3 lat od pierwszej miesiączki tak może być lub nie musi póżniej lepeij zgłosić sie do lekarza w celu sprawdzenia czy jest wszystko dobrze .pozdrawiam smile
      • Dodano: 30-06-2010, 11:13
      •  
      •  
      •  
      •  
      Do Anny: Dziękuję bardzo za radę...Tak podejrzewałam, ale wolałam się upewnić, ponieważ nasłuchałam się różnych rzeczy...A czy to normalne, że gdy się miesiączkuje ma się tak powiększony( lekko) brzuch.? smile
      • Dodano: 01-07-2010, 14:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      z pustym
      • Dodano: 02-07-2010, 20:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      DO MAGDY, tak powiększony brzuch to normalne,gdyż wtedy chce się więcej jeść i ma się różne smaki oraz macica pracuje dlatego wtedy ma się skurcze i boli a po za tym organizm kobiety taki jest tak stworzony,wtedy brzuch jest jak balon jakbyś miała wzdęcia niestety taki los kobiety frown ale trzeba jakoś to przejść pozdrawiam buziaki smile

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny