użytkowników online: 3249

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7143) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Dziwna wydzielina z sutka [4]

• Dodano: 08-07-2005, 15:25
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam

Ostatnio zauwazylam,ze z moich sutkow wydziela sie cos w podobni wody.Jest to bezbarwna wydzielina.Co to moze byc?Miałam ostatnio robione USG piersi i było wszystko ok.Bardzo sie tym denerwuje .Prosze o rade.

P.S.Moze pomoze to ze przez 2 miesiace bralam Jeanine w celu antyandrogennym

Błagam o odpowiedz.

Na pewno w tym miesiace odwiedze ginekologa,ale najpierw chcialabym uspokoic sie dlatego tutaj szukam odpowiedz
      • Dodano: 08-07-2005, 17:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      U mnie też kiedyś pojawił się taki "wyciek" i jak poszłam do lekarza okazało się, że mam zaburzenia hormonalne, a w końcowym etapie badań okazało się, że mam PCO.

markotka

• Dodano: 08-07-2005, 19:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja tez mam niby stwierdzone PCO i zaburzenia hormonalne, ale czy ta wydzielina z sutka moze byc tego kolejnym objawem (pisze kolejnym bo cierpie z powodu wypadania wlosow jak i tradzika)?Czy moze skutkiem ubocznym np.tabletek,ktore brałam Jeanine?

• Dodano: 08-07-2005, 19:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      I jedno i drugie. Tabletki antykoncepcyjne sprzyjają pojawieniu się mlekotoku, a PCOS dodatkowo jest często skojarzone samo w sobie z podwyższonym poziomem prolaktyny. Jeśli usg jest ok a prolaktyna < 40 ng/ml to zupełnie nie trzeba się marwić. Pozdrawiam

-----------------------

Ilona Królak

Ilona Królak

Podobne dyskusje

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny