użytkowników online: 176

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7142) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

kiedy najwcześniej widac ciąże na usg dopochwowym? [5]

• Dodano: 14-05-2009, 15:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Moje pytanie właściwie zawarte jest juz w tytule:

Kiedy najwcześniej podczas badanie usg dopochwowym lekarz może stwierdzic ciąże? Czy można zobaczyc juz parudniową ciąże?

Agulinka85

• Dodano: 14-05-2009, 15:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie jestem pewna ale 6-8 tydzień?
      • Dodano: 14-05-2009, 15:56
      •  
      •  
      •  
      •  
      Paru dniową ? icon_cheesygrin.gif hehe nawet testy nie wykryją parudniowej icon_razz.gif Spóźnia Ci się okres? Jak będzie spóżniał to zrób test i będziesz wiedziec a badanie usg wykryje ciąże czasami już 4/5 tygodniową . Zależy od sprzętu, w moim przypadku dopiero 6 tygodniową było widac . [Tydzień wcześniej jak byłam innego gina mówił że ciąży nie widzi, już myślalam że fałszywy alarm...a tu niespodzianka icon_confused.gif ]

Chyba że test z krwi byś zrobiła on wykrywa bardzo wczesną ciąże .Kilkudniową ...beta hcg powodzenia
      • Dodano: 14-05-2009, 15:57
      •  
      •  
      •  
      •  
      Parudniowej nawet test nie wykryje a co dopiero lekarz czy usg. Jak chcesz wiedzieć czy jesteś w ciązy to najwcześniej możesz wykonać test, wykryje ciązę po 14 dniach po zapłodnienia.

Ciążę lekarz może stwierdzić na usg lub na podstawie badanie ginekologicznego nie wcześniej niż 5-6 tygodniową.
      • Dodano: 15-05-2009, 09:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      przy bardzo dobrym sprzecie pod koniec 5 tygodnia cos zobaczy !!! najwczesniej ciaze mozna wykryc na badaniu krwii beta hcg -> nawet 10 dni po zaplodnieniu ... [addsig]

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny