użytkowników online: 3373

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

tyłozgięcie macicy a zajście w ciążę [18]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 07-09-2011, 11:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja także mam tyło zgięcie i urodziłam dwoje dzieci,no na pewno nie trwało to krótko ale nie miało absolutnie związku z tą budową.

[url=http://zasuwaczki.bejbej.pl/]
      Image
      [/url]

Image

• Dodano: 26-08-2005, 15:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ginekolog stwierdził u mnie tyłozgięcie macicy. Czy ma to wpływ na zajście w ciążę i jakie pozycje należałoby stosować, aby to zajście umożliwić. Bardzo proszę o odpowiedź.

annie

• Dodano: 28-08-2005, 16:04
      •  
      •  
      •  
      •  
      Tyłozgięcie wcale nie ozncza problemów z zajściem w ciążę, bo np moja mam urodziła mni i mojego brata i nie miała z tym problemów a ma tyłozgięcie, ale możesz porozmawiać o tym z lekarzem. Powodzenia!
      • Dodano: 30-08-2005, 17:47
      •  
      •  
      •  
      •  
      Tyłozgięcie to nic takiego.

Ja jestem po 2 ciążach i nie miałam żadnego problemu z zajsciem w ciążę i urodzeniem.

Nie ma powodu do niepokoju icon_smile.gif
      • Dodano: 30-08-2005, 18:15
      •  
      •  
      •  
      •  
      A ja mam tylozgiecie i staram sie zajsc w ciaze od 1.5 roku i poki co nie udaje mi sie to, a wszystkie badania mam w porzadku... wiec pewnie wszystko zalezy od szczescia i indywidualnej budowy...
      • Dodano: 31-08-2005, 11:23
      •  
      •  
      •  
      •  
      mi się udało po 2 latach, ale nie tylko przez tyłozgięcie, ale też przez drobną macicę, cieniutkie endometrium, brak progesteronu, pco, a po laparoskopii niepękające pęcherzyki... dopiero stymulacja CLO i Pregnylem pomogłaicon_smile.gif
      • Dodano: 13-09-2005, 16:51
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ginekolog stwierdzil ze mam tylozgiecie, troszke sie wystraszylam, ale okazolo sie ze jestem w ciazy, chociaz niemialam zadnych problemow z zajsciem. Slyszalam, ze kobiety maja problem z donoszeniem ciązy z ta wada, ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze icon_smile.gif pocieszam sie tym, ze moja mama miala to samo i bez problemow urodzila mnie i mojego brata.
      • Dodano: 13-09-2005, 21:54
      •  
      •  
      •  
      •  
      tyłozgiecie nie oznacza problemow z zajsciem w ciaze tylko zwiazane jest z pozniejszym dlugim i ciezkim porodem !!!!!!
      • Dodano: 15-09-2005, 08:40
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam tyłozgięcie macicy i nie miałam problemów z zajściem w ciążę.Nie wiem jaki ma to związek z długim prodem,bo córke rodziłam 12 godz i faktycznie było okropnie,ale rok temu urodziłam synka 4 kg, w trzy godziny i było naprawde o wiele lepiej niż za pierwszym razem.

Trzeba być optymistą icon_smile.gif
      • Dodano: 16-09-2005, 20:10
      •  
      •  
      •  
      •  
      dowiedziałam sie o tylozgieciu jak bylam w ciazy,nie jest to wielki problem,trzeba tak dlugo sie starac az do skutku,powodzenia!!!! icon_razz.gificon_razz.gificon_razz.gif

justi

• Dodano: 11-06-2008, 14:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      próbowałam zajśc w ciążę od jakiś 14-15 mc i nic, wybrałam się do ginekologa (wczesniej nie poszłam ponieważ przeczówałam że cos moze byc nie tak i nie chciałam tego usłyszec) i on powiedział mi że mam bardzo mocne tyłozgiecie macicy i to może byc przyczyną. Zalecił pozycje "kolankowo-tylnią" - na pieska jak ktos woli, a do tego zapisał przede wszystkim badania dla męża- stwierdził że u mężczyzn jest to przeważnie jedno badanie i jeśli wykluczy się winę męża wtedy przeprowadza się szereg badan kobiety. kochaniu to było na początku kwietnia tego roku a dziś jestem w 8 tygodniu ciąży!!! jestem święcie przekonana że pomogła właśnie ta pozycja, do tego używałam testów owulacyjnych icon_smile.gif przy lekkim tyłozgięciu może nie ma problemu ale mi ginekolog powiedział że przy tak silnym jak moje, plemniki wogóle nie maja się jak przedostac dalej. tak wiec zyczę powodzenia icon_smile.gificon_razz.gif

Podobne dyskusje

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny