Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Wczesna ciąża i bóle w podbrzuszu (106)

• 15.07.2010 18:06:07

Czesc dziewczyny, wiem ze tyle tych watkow o tym ale juz mi sie nie chce siedziec i szukac wiec moze zapytam was- mianowicie nurtuje mnie pytanie czy mozliwe na kogos przykladzie ze bolace sutki od momentu owulacji sa objawem ciazy? Zawsze mnie bolaly cale piersi nigdy nie sutki przed okresem, a w tym miesiacu tak jakos dziwnie. Mial tak ktos i byl w ciazy jak sie okazalo? Dzieki za odpowiedzi!

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    15.07.2010 18:13:04

Czesc dziewczyny, wiem ze tyle tych watkow o tym ale juz mi sie nie chce siedziec i szukac wiec moze zapytam was- mianowicie nurtuje mnie pytanie czy mozliwe na kogos przykladzie ze bolace sutki od momentu owulacji sa objawem ciazy? Zawsze mnie bolaly cale piersi nigdy nie sutki przed okresem, a w tym miesiacu tak jakos dziwnie. Mial tak ktos i byl w ciazy jak sie okazalo? Dzieki za odpowiedzi!

• 26.07.2010 01:05:35

Witam! Mam małe pytanie,proszę pomóżcie!Najpierw okres spóźniał się 2dni a w końcu jak go dostałam pierwszy dzień był normalny słabe krwawienie drugi dnia miałam bardzo obfite krwawienie za to następne 2 dni lekkie plamienia około 3dni po miesiączce dostałam silnych skurczy w podbrzuszu cały czas nasilających się po około 2godzinach ból ustąpił podczas leżenia ale to chyba bez znaczenia ponieważ wcześniej również leżałam tzn.spałam.Bardzo proszę was POMÓŻCIE!

• 26.07.2010 01:14:25

Chciałam jeszcze dodać że w ostatnim czasie jestem często robie sobie małe drzemki i jestem zmęczona nie wiem czy to ma coś wsólnego z tymi bólami czy odrazu muszę wybrać się do lekarza.Chciałam nadmienić z mężem nie zabezpieczamy się a jak staraliśmy się o córeczkę zajęło nam to ponad pół roku czy możliwe że jestem w ciąży?Bo raczej to wykluczam błagam pomóżcie z góry dzięki za odp. Pozdrawiam!

• 01.08.2010 06:28:45

Witajcie, ja tez musze sie wyzalic..
    Do @ zostalo 3 lub 6 dni.. a ja od ponad tygodnia mam bole w podbrzuszu.. glownie z prawej strony, ale zdarzaja sie z lewej i po srodku rowniez.. bol troche jak podczas okresu, ale to takie.. hmm uczucie pelnosci, ogromnego napiecia, naciagniecia, czasami przy tym laskotanie..
    czesto chodze siusiu - mniej wiecej co 2h
    wczoraj zaczelo mnie bolec w krzyzu
    dzis obudzil mnie bol o 4 rano, mialam uczucie pelnego pecherza, poszlam zrobic siusiu i juz nie zasnelam:/
    bol intensywny.. godzine pozniej znowu musialam na siusiu, ale o spaniu nie ma mowy..
    NIe bola mnie piersi, sutki tez nie, raczej tylko czubki sutkow troche wrazliwe, apetyt mam

Mam Bobo-test.. musze poczekac ze zrobieniem.. ale
    gdyby to byla ciaza to bylby to 2-3 tydzien, czy to mozliwe, zeby juz miec objawy?

• czwartek 23:10:11

mam pytanie jest tutaj ktoś?

• czwartek 23:23:00

mam problem spźniała mi sie miesiączka 4 tygodnie, zrobiłam test i wyszedł pozytywnie...poszlam do ginekologa i powiedział że to chyba wczesna ciąża ale trzeba zrobic usg za 2 tygodnie.....a dzisiaj dostałam silnego krwotoku i ostrego bólu w podbrzuszu.....co mam robic????????

• Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    piątek 13:00:59

BIEC DO LEKARZA!! I to szybko, nie zwlekaj

• 24.08.2010 16:51:58

czekalam na jakas odpowiedz i czekalam i czekalam.. i pomocy jak nie bylo tak nie ma.. moj post z 1-08, zostal bez odzewu.. i nikomu nie zycze, by znalazl sie w mojej skorze..
    Dobra rada? Dobre slowo? jakakolwiek odpowiedz bylaby dobra..
    No trudno..
    @ dostalam 2 dni przed spodziewanym terminem.. kilka dni pozniej dla pewnosci zrobilam test.. negatywny..
    Mala rada dla wszystkich starajacych sie o dziecko tak jak ja..
    Same sie torturujemy, same sobie wkrecamy objawy, nasza podswiadomosc jest niesamowicie silna, a chec posiadania potomstwa przechodzi czasami granice logiki...
    Apeluje wiec o troche zdrowego rozsadku i cierpliwosci.. bo jakze bolesne jest rozczarowanie po tych wszystkich 'ksiazkowych objawach ciazy' gdy jestesmy niemal pewne, ze w koncu sie udalo, a 'niespodziewanie' przychodzi miesiaczka...
    Spojrzmy prawdzie w oczy.. mozgiem sie w ciaze nie zachodzi, lepiej zeby inne partie do tego zostaly wykorzystane

• Wtajemniczona
    25.08.2010 15:27:59

Gosciu, nie zalamuj sie, bo jednej odp nie dostalas. Watkow jest tu tak duzo, ze czasem ciezko nadazyc, a kazda z nas ma problemy. Jak nikt Ci nie odp tu, to pisz na kolejnym Polecam "Wczesne objawy ciazy----... " albo "W oczekiwaniu na dwie kreseczki".

Poza tym - calkowicie sie z Toba zgadzam. Ja dostalam @ dzis, w 53dc. Tez juz myslalam, ze to "to", bo i objawy wszystkie byly. Juz nawet w pracy uslyszalam, ze "wygladam, jakbym w ciazy byla". A tu masz.
    Podswiadomosc ludzka nie zna granic A szegolnie starajacych sie o dziecko kobiet, albo tych, ktore sie pamicznie ciazy boja. My sobie albo te objawy wmawiamy, albo juz do tego stopnia przewrazliwione jestesmy przez to ciagle obserwowanie siebie, ze poprostu wyolbrzymiamy.
    Niestety kobitki - najszybciej zachodza te, ktore odpuszcza. Przykladow jest bez liku
    Dlatego tez - dajmy sobie na luz, cieszmy sie soba i czekajmy w spokoju
    Pozdrawiam.

Ostatnia edycja: 25.08.2010 15:33:06

Zobacz inne dyskusje

• lena841
    WitamBorykam się z nawróconą infekcją grzybiczną pochwy? Leczenie...
  • WITAM,mam czerwone, swędzące zmiany między pośladkami......
  • Wątek: Okres 3 dni
    Mam pytanie czy miesiaczka moze trwac 3 dni? Msc temu trwala 6dni a w tym miesiacu trwa 3 doby....
  • doris3434
    jak już wspominałam mam od kilku lat ten problem.za każdym razem wykrywają...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_miarka_panthermedia_a11530137_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockNietrzymanie moczu - o czym każda...
    Szacuje się, że co dziesiąta kobieta, po 45 roku życia boryka się...
    Twoja sugestia