Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: Wczesne objawy Ciąży====Wasze doświadczenia i nie tylko==:-) (5721)

• Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    30-09-2010 13:54:35

Ten test zrobilas za wczesnie. Poczekaj na term. spodziewanej @ i wtedy powtorz.
    Zycze powodzenia

• 02-10-2010 09:12:01

hej dziewczyny! ale dawno tu nie zaglądałam. Ja mam już 8 miesięcznego bąbla, jak ten czas leci niedawno starałam się o maluszka a tu już niedługo roczek będzie jak jest na świecie. Synek ma się dobrze, z dnia na dzień coś nowego potrafi, ja już wróciłam do pracy a z synkiem siedzi teściowa
    Isa widzę że też niedawno się tu pojawiłaś)
    pozdrawiam
    Magda

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    02-10-2010 11:23:42

no niestety badania moczu i krwi nic nie wykazały mam jeszcze 4 dni do okresu mam nadzieje ze go nie bedzie.trzymajcie kciuki. napisze potem czy mam @ czy nie

• Wtajemniczona
    02-10-2010 11:58:56

Kasiu, jeśli Ci jeszcze 4 dni zostały, to może faktycznie za wcześnie. Czytałam, że czasem test nie wychodził dziewczynom we wczesnej ciaży, czasem nawet to 8tyg. A test krwi podobno najlepiej robić od 26 dc.
    Ja mam dziś 39 dc i @ nadal nie mam. Piersi mnie bola nawet przy chodzeniu, brzuch pobolewa a to po jednej, a to po drugiej str., czasem po obu na raz albo po środku a do tego jest wydenty i mam wzdęcia:-/ A test też mi dziś wyszedł na -. Tak więc dalej czekam
    Dla dziewczyn mierzacych systematycznie temperaturę i tych z nieregularnym @ - czytałam właśnie, że skok temperatury i jej utrzymanie się przez kolejnych 14 dni oznacza przebyta ovulacje. Temperatura (1dzień skoku) zaczyna się albo w przeddzień, albo w dzień albo dzień po ovu. Jeśli przeciagnie się ona do 18 dni, tzn, że doszło do zapłodnienia, a jeśli po 18 dniach przyjdzie @ tzn, że doszło do samoistnego poronienia.

Dajcie znać dziewczyny, co u Was.
    Renata??
    Perełka??
    Kinga??

• 02-10-2010 21:17:21

Wiem że może wydać się wam to głupie mi też się wydaje ale od 12 dni szaleję. Zrobiłam 3 testy wszystkie negatywne. Okres mam za 7-8dni. Na testach doszukuję się nawet najmniejszej kreski, ale widzę tylko jedna.
    Tak mniej wiecej trzy dni po stosunku zaczął boleć mnie brzuch. Teraz mnie już nie boli i razem z tym przeszła mi cała nadzieja że się udało
    Alicja

• Wtajemniczona
    03-10-2010 07:46:40

Alicja, nie nakręcaj się niepotrzebnie. Nie pozostaje Ci nic innego jak po poprostu cierpliwie poczekać do term. @
    Trzymam kciuki

• 03-10-2010 07:48:31

Madzia jaks ie ciesze, że Cię widze 8msc to kawał bąbla u ns leci 10ty i nie moge doczekać się naszych pierwszych świąt razem

Alicja nie szalej z testami, bo tro nic nie da... Do terminu @ wiem, że cieżko czekać ale tlyko wtedy jest szasa na wykrycie ciąży.... Ja jak robiłam w dniu spodziewanej @ była druga kreseczka bardzo słaba, dopieor po kilki dniach po terminie była wyraźna.

Isa

• 03-10-2010 14:28:11

Wiem że jestem nienormalna. Ale najwyraźniej nic innego mi nie zostaje jak tylko czekać...
    Alicja

• Początkująca
    05-10-2010 13:44:29

Witam Was dziewczyny
    A wiec powrocilam tu z nowym problemem . przejde do rzeczy, minely dwa miesiace i dwie miesiaczki od ostatniej wizyty u gin. po tym jak skonczyla mi sie pierwsza miesiaczka miesiaczka nie budzilo we mnie to zadnych zmartwien, ale po tej to zaczelam sie zastanawiac co sie dzieje. Miesiaczke mialam 23 wrzesnia i trwala 3-4 dni czyli u mnie normalnie.Dodam,ze nigdy po miesiaczce nie mialam zadnych uplawow rozowo-czrwonych. A od 4 dni je mam, ale to nie takie uplawy ze musze latac co 5 minut do toalety tylko bardziej plamienie. Ostatni czasy nawet zaczelam wiecej jesc bo ciagle glodna jestem i mam straszny apetyt na snikersy, bola mnie troszkie piersi. W ciazy raczej nie jetem, bo sie zabezpieczalam, chyba ze bylam w ciazy a miesiaczke mialam. Do lekarza sie jak narazie nie wybieram, testu tez nie chce robic i sie nakrecac. Co Wy o tym myslicie?

• Początkująca
    05-10-2010 15:49:12

Hej dziewczyny. jutro teoretycznie powinnam miec okres ale nie wytrzymalam i zrobilam dzis rano test niestety wynik negatywny.to mozliwe zeby jeszcze bylo za wczesnie?Znowu slyszalam ze sa takie co w ciąży maja normalnie okres

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• ajsza94
    ajsza94 2014-10-20 06:19:56Witam. Mam problem. Ostatnią miesiączkę miałam...
  • blizna
    Od lipca mój cykl trwa dłużej niż 30 dni, w lipcu-35,w sierpniu-32,...
  • netka_lp
    Hej! Zacznę od tego że jakoś na początku sierpnia miałam grzybka...
  • marga1
    Witam serdecznie!mam 20 lat i do pewnego czasu miewalam regularne miesiaczki. Jednak ostatnio...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/cera_skora_twarz_peeling_maseczka_panthermedia_8978148-W300H200.jpgFot. PantherstockDermatozy w ciąży - część 1.
    Ciąża jest stanem, w którym wiele układów i...
    Twoja sugestia