Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Widoczne żyłki na piersiach. (6)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    25-03-2009 15:21:00

Witam,

mam pewien nurtujący mnie... problem. Otóż kilka dni temu zauważyłam niepokojąco uwidocznione zielone żyły na piersiach. Chciałam się dowiedzieć, co może oznaczać taka zmiana... Piersi jednak mnie nie bolą, a ostatnią miesiączkę miałam około 2,5 tyg. temu.

Dodam, że współżyję regularnie, jednakże zabezpieczam się tabletkami antykoncepcyjnymi Yasminelle.

Byłabym wdzięczna za jakieś informacje.

Pozdrawiam

Ostatnia edycja: 25-03-2009 15:21:00
  • Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    25-03-2009 15:55:00

Chodzi Ci o to, ze zwyczajnie je widac gdzies pod skora, czy ze sa wypukle (wystaja)? U mnie tez widac zyly, bo mam jasna i delikatna cere i jakos nigdy nie widzialam w tym problemu.

Ostatnia edycja: 25-03-2009 15:55:00
  • Początkująca
    25-03-2009 16:15:00

Nie, nie są wypukłe, po prostu widać przebiegające pod skórą zielone żyłki, takie jak po wewnętrznej stronie nadgarstka.

Ja nigdy nie miałam czegoś takiego z tego co pamiętam, dlatego tak mnie to zaniepokoiło. A na dodatek, gdy próbowałam znaleźć o tym jakieś informacje w sieci, to wszystkie sprowadzały się do jednego, mianowicie jednego z objawów ciąży (uwidocznione żyły na piersiach).

I przyznaję, zaczęłam mieć pewne obawy w związku z powyższym.

Ostatnia edycja: 25-03-2009 16:15:00
  • Forumowiczka
    25-03-2009 16:42:00

Wyklucz wiec ciaze i przestan sie martwic. Ja wg tego musialabym byc ciagle w ciazy, a nigdy nie bylam ani tez nie jestem.

Ostatnia edycja: 25-03-2009 16:42:00
  • Początkująca
    25-03-2009 16:58:00

Dziękuję za odpowiedź. Troszeczkę się uspokoiłam, jednak zawsze pozostaje to 'ale', chyba niepotrzebnie się tyle naczytałam.

Zaczekam spokojnie do następnej miesiączki, to już niedługo, może to wynik ewentualnych zmian w organizmie, że pojawił się/uwidoczniły tak nagle. Bo żadnych innych objawów nie zauważyłam, które mogłyby wskazywać na ciążę.

Staram się myśleć racjonalnie, obawą ciąży może być również np. zgaga, którą również miewałam, ale po spożywaniu dużych ilości aspartamu, teraz minęła, odkąd go odstawiłam. A jednocześnie nie obracać faktów... W każdym bądź razie mam nadzieję, że martwię się niepotrzebnie.

Ostatnia edycja: 25-03-2009 16:58:00
  • Reklama

• Początkująca
    28-02-2012 17:23:51

witam.. moj problem moze i jest codzienny ale to najbardziej mnie niepokoi.. A wiec naprawde obawiam sie ze moge byc w ciazy..postaram sie jak najlepiej strescic moja historie.Miesiaczke mialam 1 lutego czyli o jeden dzien przyszła za szybko niz powinna..owulacja wypadała mi mniej wiecej 14-15 a z 13 na 14 doszło miedzy mna a moim partnerem nie do stosunku a do pieszczenia czyli ogolnie bylo przyjemnie trwalo to dosc długo wszystko byloby ok gdyby nie to ze potem dotknał pare razy mojej pochwy i boje sie o ten płyn prejekulant bo moze zawierac plemniki nie doszło do wytrysku..wiec to teoretycznie nie mozliwe..ale zararz na drugi dzien zaczeły mnie dreczyc dziwne mysli ze moglam zajsc w ciaze..wiec w miare mozliwosci udałam sie do ginekologa w czwatek nie mineło jeszcze 72 h wiec dal mi te tabletki czyli zastosowałam metode yuzupe ale stwierdzil z eto barzdiej by mnie uspokoic bo raczej zajscie w ciaze wykluczył..potem sytuacja sie troszke uspokila tz juz tak o tym nie mysłalam zle sie czulaam po tych tab ale to normlane..no i 11 dni po domniemanym zaplodnieniu zrobiłam test ciazowy czzyli teraz w czwatek wyszedł negatywny a w sobote rano dostałam miesiaczke z tym ze 3 dni wczesniej..nie wiem co mam myslec tym barzdiej ze trwała 3 dni a teraz zauwazyłam na piersiach zyły bardzo widoczne i latam sikac co pól h to mnie bardzo martwi..juz niewiem co myslec prosze o porade.. ps pzrepraszam za rozpisanie

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Chudzielec
    na kilka dni przed okresem współżyłam z chłopakiem. Dziś...
  • niewiemjakinick
    Wątek: USG virgo
    Muszę zrobić USG virgo, a dostałam miesiączkę. Proszę o...
  • Kamcia1679
    Hej mam od 2 dni wilgotną bieliznę zastanawiam się czy to moze wyciek wód...
  • aleksandrapaw
    Witam Mam 20 lat, rok temu zatwierdzono u mnie zespół policystycznych...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kby02011_kobieta_ciaza_sukienka_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPęknięcie krocza podczas porodu
    Uszkodzenie tkanek krocza podczas porodu drogą pochwową w wyniku...
    Twoja sugestia