Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: WKŁADKA DOMACICZNA A TYCIE (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    29.04.2009 16:02:00

JAKIS CZAS TEMU ZAŁOZYŁAM WKŁADKE DOMACICZNA (PO PORODZIE) WTEDY MIAŁAM NIEWIELKIE PROBLEMY Z UPŁAWAMI TERAZ NATOMIAST ODNOSZE WRAZENIE ZE TE OBJAWY SIE NASILIŁY,SLUZ CZASMI ZABARWIONY JEST NA ROZOWO I ZAPACH JAKBY SILNIEJSZY UZYWAM PŁUNU DO HIGIENY INTYMNIEJ CODZIENNIE ALE TO NIEWIELE POMAGA,DRUGA SPRAWA TO ZNACZNIE PRZYBRAŁAM NA WADZE MIMO ZE CHODZE REGULARNIE NA SIŁOWNIE I BASEN NIE MOGE ZRZUCIC ZBEDNYCH KILOGRAMOW,CZY WZROST WAGI MOZE BYC SPOWODOWANY ZAŁOZENIEM WKŁADKI? :-o CO W ZWIAZKU Z TYM POWINNAM ZROBIC ? OCZYWISCIE NA WIZYTE DO GINEKOLOGA SIE JUZ ZAPISAŁAM
    [addsig]

Ostatnia edycja: 29.04.2009 16:02:00

Ivcia

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Lexi150
    Witam!Znalazłam się na tym forum nie przypadkowo. Już nie wiem co mam...
  • martahe1991
    Witam Moim probleme jest wypadanie wlosow, raz wiecej raz mniej ale jednak od zawsze i tradzik...
  • darkxhero
    Wątek: ratunku !
    wieeem, że takie tematy pojawiały się już wcześniej, ale...
  • mila_olenka
    Przez 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne, odstawilam je w lutym i przez 4 kolejne...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/KBY03006_dziecko_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTechniki wspomaganego rozrodu –...
    Inseminacja jest najprostszą z technik wspomaganego rozrodu....
    Twoja sugestia