Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: wpływ tabletek antykoncepcyjnych na ciąże........ (2)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:


odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    30-09-2005 13:38:00

    czy jeśli byłabym w ciąży (a nie wiedziałabym o tym) to czy stosowanie w pierwszychh dwóch tygodniach ciąży tabletek antykoncepcyjnych (Harmonet) jest szkodliwe dla dziecka?

    Ostatnia edycja: 30-09-2005 13:38:00
  • Komentator
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    02-10-2005 16:31:00

    Jeżeli rozwijający się zarodek byłby płci męskiej mógłby być narażony na wystąpienie wady w obrębię narządów płciowych, zagrożenie tego typu wadami nie jest jednak duże[addsig]

    Ostatnia edycja: 02-10-2005 16:31:00

    Dr n.med. Przemysław Binkiewicz



  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

  • panikara264
    Wątek: Okres ?
    Witam, okres miałam dostać 29 jednak dostałam go dziś to jest 25(30...
  • zamyslona1994
    Witam. Czy mozliwe ze jestem w ciązy ? Kochałam sie ze swoim partnerem bez...
  • coola
    Witam,od 8 dni spóźnia mi się miesiączka, powinnam ją dostać 17...
  • beemka
    Bardzo proszę o poradę. Leczyłam się już u wielu ginów ale...
  • Polecamy

    http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0069160_kobieta_teczka_odswiezacz_oddechu_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTrudności ze swobodnym oddychaniem w...
    Problemy z oddychaniem pojawiające się najczęściej od drugiego...
    Twoja sugestia