Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: wydalanie spermy (6)

• 31.05.2010 19:51:08

Mam mały kłopot,chciałabym zajść w ciążę,lecz nie mogę,a wiem iż jestem całkowicie zdrowa tak samo jest z moim partnerem.Wydawało by się to proste,lecz ja i mój partner staramy się na okrągło i wciąż bez efektu.Na dodatek ja wydalam wszystką spermę,nie wiem co się dzieje.Proszę o pomoc. Mała

• Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    31.05.2010 21:44:21

1. potrafisz określić swoje dni płodne? jeśli tak, to na jakiej podstawie?

2. jak długo się staracie?

3. jak często współżyjecie?

4. jakie badania wykonaliście na podstawie których twierdzisz, że obydwoje jesteście zdrowi?

To, że sperma wypływa z Twojej pochwy jest normalne. Jeśli będziesz miała zajść w ciąże, wystarczy jej bardzo mała ilość z oczywiście zdolnymi do zapłodnienia plemnikami, żeby doszło do poczęcia.

• 02.06.2010 18:14:50

Witam. Tak potrafię określić dni płodne,zawsze występują kilka dni przed miesiączką .Staramy się o dziecko ponad rok,a kochamy się często.Mój partner zrobił badania posiewu spermy,a ja badania hormonalne i szereg innych . Więc z nich wynikało,że jesteśmy zdrowi,a jednak nadal nie mamy szans.Czytam dużo książek na ten temat i serfuję sporo po internecie w poszukiwaniu odpowiedzi i wciąż mało wiem. MAłA

• 02.06.2010 18:35:11

przestancie sie starac i zajdziesz w ciaza, zazwyczaj, jak ktos BARDZO chce, to nic nie wychodzi, nie mysl o tym wyluzuj sie i jest duza szansa na powodzenie...

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    02.06.2010 18:50:52
    Gość 2010-06-02 18:14:50 Witam. Tak potrafię określić dni płodne,zawsze występują kilka dni przed miesiączką .Staramy się o dziecko ponad rok,a kochamy się często.Mój partner zrobił badania posiewu spermy,a ja badania hormonalne i szereg innych . Więc z nich wynikało,że jesteśmy zdrowi,a jednak nadal nie mamy szans.Czytam dużo książek na ten temat i serfuję sporo po internecie w poszukiwaniu odpowiedzi i wciąż mało wiem. MAłA

Jak określasz dni płodne? chyba nie "na wyczucie"

Paulina85krk

• Wtajemniczona
    03.06.2010 11:05:46

Co do określenia dni płodnych to nie napisałaś na jakie podtswie to robisz, ale tak jak wspomniała Paulina wyczucie i wyliczenie dzieląc cykl przez pół nic nie daje! Obecnie najłatwiejszy sposób to stosowanie testów owulacyjnych - w prosty i szybki sposób można upwenić się, że jajeczkowanie jest wtedy a wtedy.

Poza tym, im częściej współżyjecie tym gorzej dla Was. No niestety, sperma potrzebuje ok. 72 godzin żeby stać się w pełni 'wartościowa', plamniki silne i żywotne.

Książki i forum zamień na dobrego lekarza!

Zobacz inne dyskusje

• karmelka
    Mam do was pytanie. Otóż w zeszły piątek robiłam test...
  • Wątek: MAŁE PIERSI
    Mam 27lat i rozmiar 75A. Nie będę się rozpisywac jak bardzo cierpię i jak...
  • Lekarz stwierdził, że u mojego płodu wynik NT jest bardzo wysoki - 3,5mm.Jutro...
  • kobieta
    mam ogromny problem. wspolzylam ze swoim chlopakiem a zaraz po stosunku bardzo, ale to naprawde...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0007890_lekarze_kobieta_mezczyzna_stetoskop_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesTorbiele Nabotha
    Niewielkie, kilkumilimetrowe cysty na tarczy szyjki macicy.
    Twoja sugestia