Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Wynik cytologi a ciaza (2)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    31.10.2013 14:09:22

Witam,prosze o pomoc w interpretacji wynikow : Nieprawidlowe komorki nablonka plaskiego ASC nieokreslonego znaczenia ASC-US PAP grupa ll/lll Zmiany odczynowe prawidlowa flora bakteryjna. z tymi wynikami kazano mi sie zglosic do ginekologa bo podobno nie sa dobre,szaleje z rozpaczy,do tego staram sie o dzidziusia,nie wiem czy jestem chora ? czy to mi utrudni zajscie w ciaze ?

• Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    04.11.2013 14:43:36

ASC-US – oznacza, że w rozmazie wykryto komórki trudne do jednoznacznej klasyfikacji, świadczące prawdopodobnie o stanie zapalnym.

PAP za prawidłowe uznaje się dwie grupy cytologiczne – I i II, przy czym II może np. świadczyć o stanie zapalnym (wtedy cytologię powtarza się po przeprowadzeniu leczenia przeciwzapalnego).

Koniecznie udaj się do lekarza !!

Zobacz inne dyskusje

• Szukam informacji na ten temat.Moze juz ktos zaczal stosowac ten nowy lek?Jestem juz...
  • hej,wiem, że temat duphastonu już był, jednak nie znalazłam w nim odpowiedzi...
  • monban
    Witajcie koleżanki !Dzis dowiedziałam się że mam mięśniaka w dnie...
  • mam 18 lat. mniejwiecej od roku mialam b. regularny okres, az do teraz. wspolzyje od ok. 0,5...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mya03518_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesObniżenie ścian pochwy
    Obniżenie przedniej i/lub tylnej ściany pochwy.
    Twoja sugestia