Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Wytrysk na zewnątrz (11)

• 07.04.2013 18:55:14

Ostatnio kochałam się z chłopakiem. Kiedy czuł, że zaraz dojdzie wyszedł ze mną, ale nagle w ostatniej chwili się spuścił, całe moje krocze było mokre w jego nasieniu, czy mogło dość do zapłodnienia? Miałam dni płodne i od razu po współżyciu poszłam się przemyć.

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    09.04.2013 19:07:06

Nie wiemy czy rzeczywiście zdążył "go" wyciągnąć i czy przypadkiem trochę spermy nie zostało w środku (skądś się biorą ciąże przy zabawie w stosunek przerywany).

Możesz iść do lekarza po tabletkę po stosunku, albo czekać czy wystąpi okres.

Radzę pomyśleć o wygodnej i skutecznej formie antykoncepcji.

Moja porada nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Nie posiadam wykształcenia medycznego, a moje porady mają jedynie charakter informacyjny (tabletki stosuję od 18. roku życia i stąd moja wiedza).

• 09.04.2013 21:54:30
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 10.04.2013 12:20:34

Czy Escapelle jest to środek wczesnoporonny?

Wbrew wszelkim teoriom przeciwników antykoncepcji po stosunku, Escapelle nie jest tabletką wczesnoporonną. Działa ona zanim zapłodniona komórka jajowa zagnieździ się w macicy. Tabletka przyjęta za późno (gdy już to się stanie) nie niszczy płodu, a co więcej podtrzymuje ciążę. Zawiera bowiem levonorgestrel z grupy progestagenów czyli hormonów, które wspomagają utrzymaniu ciąży. Nie należy go jednak przyjmować podczas ciąży, gdyż, jak większość leków, ma on zły wpływ na płód.

• 10.04.2013 20:24:37

Jestem prawie że pewna, że wyszedł w porę. On też tak myślał, jednak, kiedy nie dostałam tabletek poronnych od lekarza, on pod wpływem nerwów i stresu (tak mi się zdaje ) zmienił zdanie, że nie wyrobił się i po prostu sam sobie to wmawia. Ale ja znam swoje ciało już wystarczająco i wiem co było. Aczkolwiek, nawet jeśli odrobina spermy by się dostała jest też szansa na to, że do ZAPŁODNIENIA nie doszło, prawda? Moja znajoma starała się o dziecko i dopiero po 1,5 roku zaszła w ciąże, kiedy chłopak za kazdym razem kończyć w niej.

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    10.04.2013 22:41:28
    Gość 2013-04-10 20:24:37 Jestem prawie że pewna, że wyszedł w porę. On też tak myślał, jednak, kiedy nie dostałam tabletek poronnych od lekarza, on pod wpływem nerwów i stresu (tak mi się zdaje ) zmienił zdanie, że nie wyrobił się i po prostu sam sobie to wmawia. Ale ja znam swoje ciało już wystarczająco i wiem co było. Aczkolwiek, nawet jeśli odrobina spermy by się dostała jest też szansa na to, że do ZAPŁODNIENIA nie doszło, prawda? Moja znajoma starała się o dziecko i dopiero po 1,5 roku zaszła w ciąże, kiedy chłopak za kazdym razem kończyć w niej.

Błagam tylko nie "tabletki poronne", a "po stosunku", to diametralna różnica bo wczesnoporonne są w Polsce nielegalne.

Wybacz, ale skąd może wiedzieć, że zdążył wyjść w porę? Jeśli spermy było niewiele, to nie musiała wypłynąć na zewnątrz.

Tak, współżyjąca regularnie bez zabezpieczenia para ma 40% szans na zajście w ciąże, aczkolwiek przykładem Twojej koleżanki bym się nie sugerowała, bo każda kobieta jest inna. Niektóre zachodzą w ciąże po pierwszym razie.
    Ostatnia edycja: 10.04.2013 22:42:15

Moja porada nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Nie posiadam wykształcenia medycznego, a moje porady mają jedynie charakter informacyjny (tabletki stosuję od 18. roku życia i stąd moja wiedza).

• 12.04.2013 17:02:57
  • 13.04.2013 12:40:41
  • Początkujący
    14.04.2013 17:25:05
  • 15.04.2013 22:05:37

Zobacz inne dyskusje

• Szukam informacji na ten temat.Moze juz ktos zaczal stosowac ten nowy lek?Jestem juz...
  • Aanarchia
    Witam. Mam 22 lat i problem, bo otrzymałam 2 rozbieżne rady. 1-szy ginekolog...
  • Witam! Wiem że pytanie brzmi trochę dziwnie, ale ostatnio rozmawialam ze swoja...
  • witam Zwracam sie pytaniem na moim badaniu krwi wyszlo betahcg 2,92 tylko ze bylo tam tez...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/pe0069164_kobieta_opryszczka_usta_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOpryszczka narządów płciowych
    Zakażenie wirusem opryszczki zwykłej typu 2 (HSV-2, Herpes...
    Twoja sugestia