Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Wytrysk podczas snu (2)

• 24.09.2004 14:30:00

Mam 20 lat, mój problem polega na tym, iż w ciągu nocy, podczas snów o zabarwieniu erotycznym, dochodzi u mnie do wytrysku z członka. Jest to bardzo kłopotliwe i wstydliwe... Jak z tym walczyć...

Ostatnia edycja: 24.09.2004 14:30:00
  • Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    24.09.2004 22:04:00

Wytryski podczas marzeń sennych są zjawiskiem fizjologicznym u młodych mężczyzn i zwane są polucjami, nie trzeba z tym walczyć, bo to nie jest nic nienaturalnego, prawdopodobnie Twoje potrzeby seksualne są duże i organizm samoistnie rozładowuje napięcie podczas snu, nie musisz sie tym niepokoić, wszystko się z czasem samo unormuje, powodzenia

Ostatnia edycja: 24.09.2004 22:04:00

Mgr Dorota Binkiewicz

Redaktor Medforum

Zobacz inne dyskusje

• Byłam na wizycie u Pani ginekolog. Powodem było bolesne miesiączkowanie, zmienne...
  • Zakładam ten nowy temat, bo nigdzie nie znalazłam informacji na temat tego jak...
  • Wątek: HPV typ 59
    HPV 59 jest typem wysokoonkogennym lecz czy może on rownież powodować powstawanie...
  • Lekarz stwierdził, że u mojego płodu wynik NT jest bardzo wysoki - 3,5mm.Jutro...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/kobieta_brzuch_bol_sylwetka_panthermedia_6880315_cr-W300H200.jpgFot. PantherstockStany zapalne pochwy
    Kobiety zmagające się z tą dolegliwością często dodatkowo...
    Twoja sugestia