Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: wziełam *** (15)

ulubione
  • wziełam arthrotec
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • wziełam arthrotec
    Gość

A w jaki sposób liczysz wiek ciąży ? Na odległość nikt Cię tutaj nie zbada, potrzebna jest wizyta u ginekologa i usg dopochwowe. Wydaje się że wszystko przebiegło ok. i się udało, ale potwierdzić to może tylko lekarz.

• wziełam arthrotec
    Gość

byłam u lekarza w tamtym tygodniu i powiedział ze to 5 tydzień więc tak to licze

• Reklama
  • wziełam arthrotec
    Gość

Wiek ciąży liczy się od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, jeśli byłaś u ginekologa i miałaś usg to wtedy przekazał Ci wiek ciąży w oparciu o datę zapłodnienia.
    Jeśli jesteś w 6 tc licząc od miesiączki to jestem pewna że po tym co opisałaś nic tam w macicy już nie zostało, jeśli jednak jesteś w 8 tc to musisz iść to sprawdzić. Testy ciążowe sikane mogą Ci wychodzić negatywne już po tygodniu od poronienia, jeśli to był rzeczywiście 6 tc, jeśli później to możesz testowi ciążowemu wierzyć po 3 tygodniach.

• wziełam arthrotec
    Gość

zaczynam się martwić bo wczoraj krwawienie ustępowało a dziś się nasiliło na dodatek ze skrzepami.co to oznacza??

• wziełam arthrotec
    Gość

Wszystko w normie. Ja też tak miałam. Możesz miec silne krwawienie jeszcze przez tydzien a potem plamienia. Następna miesiączka tez obfita. Nie przejmuj się

• wziełam arthrotec
    Gość

dzięki pocieszyłaś mnie troche bo już zaczynałam się naprawde martwić .dziś krwawie jeszcze bardziej lecą też duże skrzepy .mam już dośc całej tej sytuacji to żle na mnie wpływa

• wziełam arthrotec
    Gość

Tak jak mówi osoba wyżej, po sztucznym poronieniu możesz krwawić nawet 3 tygodnie i mieści to się w normie. Raz krwawienie będzie słabsze raz mocniejsze ale możliwe że z resztek po ciąży oczyścisz się dopiero przy pierwszej miesiączce. Także zbyt pochopnie nie daj się wysłać na łyżeczkowanie macicy.

• wziełam arthrotec
    Gość

Nie ma tutaj nikogo do usuwania watkow o ***, !!!!
    Dziewuchy dopuszczja sie przestepstwa, pociagaja za soba pomocnikow w nielegalnej w Polsce aborcji, wkurza to, ze wszystkie ktore walczymy z tym pokatnym procederem, jestesmy olewane przez moderatorow i administracje, ale dopoty dzban wode nosi, dopoki ucho sie nie urwie !!! przyjdzie kryska na matyska. Prokuratura wezmie sie za Medforum, legalizujecie, to co nielegalne, na waszych lamach.Zmiencie nazwe w redakcji na ***forum Platforma Obywatelska .pl

• wziełam arthrotec
    Gość

Można walczyć z aborcją ale nie takimi metodami jakimi ty to robisz, nie przez obrażanie i prowokowanie kłótni. Pragnę cię poinformować że wątek "problemm" w których wyzywasz inne osoby został zgłoszony moderacji i w najbliższym czasie możesz się spodziewać bana na IP. Nie pozwolimy sobie na tym portalu na tak skandaliczne zachowanie. Jeśli nie podoba ci się sposób w jaki to forum jest moderowane, nic nie stoi na przeszkodzie żebyś zmieniła je na takie które ci bedzię odpowiadać.

Zobacz inne dyskusje