Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: z żywota taty samotnego - "służba zdrowia" (10)

• z żywota taty samotnego - \"służba zdrowia\"
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
    Ostatnia edycja:

Z tego trzeba zrobić artykuł.!!!!!!

Podziwiam Cię za spokuj ja bym chyba tą lekarkę.... udusiła na dzień dobry.

Ostatnia edycja:
  • Reklama
    Gość

podziwiam cię ..ja wychowuje samotnie 4 letnią córkę i czasami jest mi bardzo ciężko ale chyba nie tak jak Wam. Życze dużo siły i przyjaznych ludzi na drodze.

Ostatnia edycja:
    Gość

byc może i prawda że inny na moim miejscu to by sie już dawno powiesił, ale przecież naturalna smiercia tez sie umiera więc można spokojnie poczekać napewno nie ominie

podobnych przejwów jest sporo ale już to nie jest takie istotne, są wyższe cele niż zderzanie sie ludżmi myslącymi po swojemu,

a z ciekawostek to ostatnio wykładowca w szkole powiedzial mi że jestem chory psychicznie, cóż . dobrze że on jest zdrowy - a to dlatego bo on sobie nie życzy nagrywania wykładu na dyktafon.......bo woli sobie popodrywać przy okazji panienki w tyarakcie wykładu niż normalnie pracować............zbłażnił tym cały sstem szkolnictwa......przecież aby powstał taki dyktafon pokolenia musiały na niego pracować - nauczyciele uczniowie naukowcy...................eh życie

Ostatnia edycja:
    Gość

no tak, w wielu szkolach jest jednak zakaz nagrywania. a jak kto nagrywa no to pewnie chory psychicznie

Ostatnia edycja:
    Gość

kij ma dwa konce

Ostatnia edycja:
    Gość

niezgoda rujnuje ale fdzieki niezgodzie rozpada szie ten chory system, i wracamy do natury, w mysl zasady nie ma tego złego..........

Ostatnia edycja:
    Gość

kiedyś szkól nie było wogóle i ludzie żyli

teraz zreszta tez sie do tych czasów teskni

Ostatnia edycja:
    Gość

nie bylo tez kiedys szpitali, pradu, lekow farmaceutycznych, ultrasonografii i tez ludzie zyli, a ja bym bez tego juz nie zyla wiec nie "tesknie" za bardzo za "tymi" czasami.

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje