Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Zażyłam ***... (154)

ulubione
  • Zażyłam Arthrotec...
    Gość

Witam Was,
    jestem/bylam w 5tygodniu ciazy, wczoraj ok 17 zazylam pierwsza serie *** pozniej ok 20 nastepna i po 4godzinach trzecia... bole byly straszne, meczylam sie cala noc, skurcze byly straszne, zwijalam sie z bolu, bol byl 50razy gorszy niz zwykle podczas okresu, zaczelam sie trzasc, musialam miec wysoka temperature, cala noc mialam rozwolnienie okropne, krwawienia podczas oddawania moczu i kału oraz krwawienia podczas snu. Czy te skutki sa odpowiednie? Czy to na pewno poronienie? tez tak mialyscie? Bardzo prosze o jakies odpowiedzi...

• Zażyłam Arthrotec...
    Gość
    Gość 2009-11-18 13:21:35 Witam Was,
    jestem/bylam w 5tygodniu ciazy, wczoraj ok 17 zazylam pierwsza serie *** pozniej ok 20 nastepna i po 4godzinach trzecia... bole byly straszne, meczylam sie cala noc, skurcze byly straszne, zwijalam sie z bolu, bol byl 50razy gorszy niz zwykle podczas okresu, zaczelam sie trzasc, musialam miec wysoka temperature, cala noc mialam rozwolnienie okropne, krwawienia podczas oddawania moczu i kału oraz krwawienia podczas snu. Czy te skutki sa odpowiednie? Czy to na pewno poronienie? tez tak mialyscie? Bardzo prosze o jakies odpowiedzi...

Jeszcze chcialabym dowiedziec sie ile u Was trwalo krwawienie?
  • Zażyłam Arthrotec...
    Gość

no niestety zabicie dziecka to nic fajnego i przyjemnego...

• Reklama
  • Zażyłam Arthrotec...
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Zażyłam Arthrotec...
    Gość

a cóż było tak ważnym powodem do zabicia własnego dziecka??? odpowiedz tylko szczerze

• Zażyłam Arthrotec...
    Gość
    Gość 2009-11-18 13:23:40
    Gość 2009-11-18 13:21:35 Witam Was,

Jeszcze chcialabym dowiedziec sie ile u Was trwalo krwawienie?
  • Zażyłam Arthrotec...
    Gość

smutnym jest fakt jak się traci swoje dziecko a nie jak soe je zabija..........

• Zażyłam Arthrotec...
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
  • Zażyłam Arthrotec...
    Gość

do lekarza chodzą chorzy ludzie a skoro ona jest taką specjalistką potrafiła usunąć ciąże sama sposobem chałupniczym to może i tym sposobem poradzi sobie ze skutkami swojego czynu!!!

• Zażyłam Arthrotec...
    Gość
    Niestety sytuacja mnie do tego zmusiła, że też musiałam go zażyć, czuję się z tą świadomością okropnie, przez pierwszych kilka godzin po zrobieniu testu zaczęłam płakać, że nie mogę tego zrobić itp. ale kiedy się uspokoiłam wiedziałam, że to najlepsze wyjście to nie ten wiek, może po studiach:/ po tym fakcie nie będę chciała mieć szybko dzieci, musi minąć sporo czasu.. Zażyłam go też całkiem niedawno.. 1 dawka = 4 tabletki dopochwowo było to nocą (lepiej tego w nocy nie robić, bo ciężko zasnąć) ból pojawił się po godzinie, potem lekka krew.. obudziłam się o 3 w nocy, krew nadal była.. wzięłam kolejną dawkę tym razem tylko 3tab. dopochwowo (bałam się krwotoku czy czegoś..) nic się takiego nie działo.. rano leciała krew ciemnoczerwona, ciągnąca.. potem wzięłam kolejne 2tab., w ten sam sposób, nic nowego nie było, ból był normalny, krwawienie jak w okresie.. po kilku godz. znowu wzięłam 3tab. i czułam się normalnie.. od tamtego momentu minęły 3dni.. dzisiaj zauważyłam, że zaczęły lecieć mi skrzepy grube, mięsiste kilku cm, i w raz z nimi "to" było białe.. czułam nawet chrząstki.. ;/ nie wiem czy to koniec.. ale gorączki już nie mam, dreszczy także, biegunka też ustała... już nigdy więcej nie chce przez to przechodzić mam nadzieję, że wszystko się udało i nie życzę nikomu tego samego, nie myślałam, że będę musiała przez to w ogóle kiedykolwiek przechodzić, ale NIGDY NIE MÓW NIGDY!! i dziewczyny nie potępiajcie nas za to, bo nie wiecie czy kiedyś same nie będziecie do tego zmuszone ;/
Zobacz inne dyskusje