Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Zażyłam Arthrotec... (154)

• 02.10.2010 11:44:54

Witam.Czy jest ktoś na forum? Zazyłam już 4 dawki po 4 tabletki-i nic.Wiem że sie wolno rozpuszczają,ale ile trzeba czekać i czy bedzie sie coś działo? Co mam zrobić jeśli nie poskutkują? Proszę o rade dziewczyn które już są po zażyciu-dziękuje.

• 02.10.2010 13:43:37

witam.Wczoraj o 20 zazylam pierwsza dawke arthro.. o 23 druga a o 2 giej trzecia... krwawienie takie ze cieklo mi po nogach jeden wielki skrzep i duzo malych... bol zoladka dreszcze ale nic poza tym...a dzis tez skrzepy ale mniejsze mniejsze krwawienie i lekkie skurcze....mam rozumiec ze juz jest po wszystkim...?dodam ze 5 m cy temu urodzilam synka i od tamtej pory mialam bardzo malo bolesne miesiaczki a przed mialam okropne ze z lozka nie moglam zejsc....

• 02.10.2010 19:32:53

pewnie juz masz po wszystkim a u mnie dalej nic,a o godzinie 13-ej.wziełam ostatnia dawke,w sumie 20 proszków.Nie wiem o co chodzi,trochę pobolewał mnie zełądek ale nic mocnego-zero krwawień itd. Nie wiem co mam o tym o tym myśleć i co robić dalej...

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    03.10.2010 12:44:48

witam .zazylam ar***w piatek wieczorem co 3 h dopochwowo po 4 tabletki oprocz biegunki i lekkich bolow brzucha nic sie wydarzylo tak mam do dzis i male skurcze ale żołądka,jestem 7 dni po stosunku i podejzewam ze moglam zajsc w ciaze czy to za wczesnie ?i czy w takim razie juz mogl sie uszkodzic zarodek czy nie ?

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    03.10.2010 12:47:13

chcialam jeszcze dodac ze jesli nie doszlo do uszkodzenia zarodka to chce to dziecko urodzic i niezastosuje wiecej a*** ale jesli moglo sie tak stac to po jakim czasie powtorzyc i w jaki sposob ?

• 30.10.2010 19:31:24

jestem w 3 tyg.. zazyłam na raz 4 tabletki art. 75 pod język po 3 godz nic sie nie dzieje ani plamienia .. w jamie ustnej spuchło mi wszystko tak, ze nie wiem czy brac kolejna dawke dopochwowo czy pod jezyk..prosze o pomoc... (( jestem załamana

• Początkująca
    03.11.2010 10:47:40

witam . na poczatku pazdziernika pisalam o moich podejzeniach co do ciazy i o tym za zazylam art...w 1 tyg,ktory rzekomo nie zadzialal na mnie,co sie okazalo pare dni temu dostalam miesiaczke a zadnej ciazy nie bylo poprostu zbieg okolicznosci ze mialam objawy jak przy dwoch pierwszych ciazach tj bole kregoslupa podbrzusie itp..4 miesiace temu urodzilam synka i widocznie moj organizm tak sie przygotowywal na pojawienie sie pierwszej miesiaczki po porodzie a ja wszystkie objawy przypisalam ciazy,fakt zrobilam 5 testow ciazowych wszystkie byly negatywne ale przeciez zdaza sie ze do 3 nawet miesiaca istnieje ciaza a wynik negatywny i tak sie wkrecalam niepotrzebnie .Niepotrzebna panika a to co najbardziej mnie boli to to ze tak zareagowalam ze chcialam pozbyc sie tego malenstwa,pod wplywem strachu ?paniki?nie wiem wiem ze juz teraz bym tego nie zrobila bo wyrzuty ze chcialam to zrobic sa straszne a co by bylo gdybym to byla i to zrobila .koszmar.teraz wiem ze kazda decyzje trzeba 100 razy przemyslec a jesli chodzi o to co chcialam zrobic to juz wiem ze nigdy wiecej nawet o tym nie pomysle,ale rozumiem dziewczyny ktore poprostu nie maja wyjscia i nie potepiam was za to ale pamietajcie zeby to dobrze przemyslec zeby potem nie bylo juz za pozno zeby cofnac czas a wtym przypadku sie nie da bo jak sie zacznie to trzeba skonczyc bo szkoda tych dzieci ktore rodza sie chore i to na prosbe ich matek .Pozdrawiam i oby jak najwiecej bylo takich przypadkow jak moj zeby skonczylo sie tak jak sie skonczylo.

• Początkująca
    18.07.2011 17:34:20

Witam.Chciałam się zapytać w jaki sposób zdobyłyście ten arthrotec??Nie wiem czy dostanę go w aptece bez recepty czy najpierw muszę iść do lekarza po receptę?Proszę o najszybszą odpowiedź.

• 19.07.2011 13:22:34
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 21.07.2011 20:30:43

niedostaniesz recepty na to od lekarza .nie rob tego naprawde,w ktorym jestes tyg?

Zobacz inne dyskusje

• mój problem polega na tym, że baaaardzo śmierdzi mi z pochwy. Jak siedzę...
  • lena841
    WitamBorykam się z nawróconą infekcją grzybiczną pochwy? Leczenie...
  • zdesperowana2120
    Wątek: brak okresu
    juz z dwa tyg temu powinnam dostac okres, a nie mam go do dzis. zamiast tego mam jakis dziwny...
  • Mam problem Nie wiem od jakiego czasu, ale już dosyć długo, moja warga sromowa...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/juf15002_kobieta_ciaza_dom_ogrod_szczescie_brzuch_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesBól spojenia łonowego.
    Ból w obrębie spojenia łonowego spowodowany jego...
    Twoja sugestia