Witam kobietki, 22.02 miałam ostatni okres, moje cykle mają równe 30 dni,...
Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
Temat: Zespół policystycznych jajników a ciąża. (6)
- http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html#p75105http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html Zespół policystycznych jajników a ciąża.
Ostatnią 'miesiączkę' miałam 15 maja. Napisałam w cydzusłowie,gdyż moje miesiączki są dość obfite i trwają 6-7 dni, ta natomiast była niezwykle skąpa i trwała powiedzmy, że 3 dni. Mam zespol policystycznych jajników i do tej pory miesiaczki przesuwały mi się o 2 tygodnie, ostatnia o miesiąc. (jedna była 15 marca, druga 15 maja.) Teraz od 15 maja jest totalna cisza. Nie bola mnie piersi, lecz są delikatnie drażliwe, czasami pobolewa mnie kręgosłup (z przerwami trwa to od miesiąca), jestem niesamowicie senna, spie po kilkanascie godzin na dobę,mam hustawki nastroju,momentami mam wrażenie jakby rozpierało mi miednice. I tutaj moje pytanie - jakie jest prawdopodobienstwo ciąży skoro od roku nie mogę wyleczyc sie ze schorzenia? Wydaje mi sie, ze jest ona niemożliwa, ale z drugiej strony skąd tak długie opoźnienie?Może choroba rozwinela sie jeszcze bardziej? Dziękuję za odpowiedzi.
Ostatnia edycja: - http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html#p418762http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html Zespół policystycznych jajników a ciąża.
Prosze o pomoc!
Ostatnia edycja: - http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html#p418763http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html Zespół policystycznych jajników a ciąża.
Robiłaś test? Jeśli nie to zrób, po takim czasie będzie wiarygodny
Ostatnia edycja:Marta
- http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html#p418764http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html Zespół policystycznych jajników a ciąża.
Wlasciwie nie o taką pomoc mi chodziło...
Wiem,ze są testy, wiem jak je robić.
I jutro zrobie, bo widze, ze jednak tutaj nikt mi nie pomoze (chodzi mi glowie o PCO a ciąża)Ostatnia edycja: - http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html#p418765http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html Zespół policystycznych jajników a ciąża.
jak wspołzyjesz bez zabezpieczeń to prawdopodobienstwo jest zawsze jakies nawet jak masz PCO. dlaczego miałabyc akurat nie zajść? jeżeli bierzesz jakies leki wyrównujące hormony czy cos w tym stylu to tym bardziej. jeżeli taki miałas plan, zeyby zajsc, to tylko sie cieszć jeżeli sie udalo
Ostatnia edycja: - http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html#p418766http://www.forumginekologiczne.pl/forum/zespol-policystycznych-jajnikow-a-ciaza/watek/75105/1.html Zespół policystycznych jajników a ciąża.
Nie planowałam. Nie biorę leków. Zrobiłam dwa testy, wyszły negatywnie, miesiaczki nadal brak. Dzis ide do ginekologa, mam nadzieje,ze nic powaznego sie ze mna nie dzieje...
Ostatnia edycja: - Gość
- Czy mogę być w ciąży?
- Ciaza
Mam pytanie bo mam skolioze 32 stopnie do tego choruje na padaczke,niedoczynosc tarczycy i wzw...
- globulki antykoncepcyjne
Mam pytanie odnoście globulek antykoncepcyjnych lub żeli plemnikobójczych. Czy...