Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

(4)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

Temat: zielona wydzielina z pochwy w ciazy czy moze zagrazac dziecku? (5)

• 16-08-2011 14:25:15

jestem w 18 tc i od 3 dni mam zielona wydzieline z pochwy nie ma zadnych innych objawoj i mnie to troche martwi do lekarza ide za dwa dni dopiero wiec mam nadzieje ze mnie troche uspokoicie czy ktoras z was tak miala bedac w ciazy?

• 16-08-2011 18:19:56

lepiej jak najszybciej idź do lekarza

Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    16-08-2011 19:44:27

jak najszybciej udaj się do szpitala zielona wydzielina to mozą byc wody płodowe, a taki kolor mo,że świadczyć o zakażeniu.

Image

Image
  • Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    16-08-2011 20:25:37

Zielona wydzielina może świadczyć i o ostrym stanie zapalnym,albo o powolnym odchodzeniu wód płodowych powinnaś jak najszybciej udać się do szpitala.

• Wtajemniczona
    17-08-2011 12:22:49

zielona wydzielina też może sugerować rzęsistka który z kolei może być niebezpieczny w ciąży, przed infekcjami dobrze się chronić zawczasu (w ciąży jest też większa podatność na grzybice i infekcje bakteryjne), wiec trzeba pamiętać o bawełnianej bieliźnie, dobrym płynie do higieny, wspomagać się lacibiosem feminą.
    a w tym wypadku koniecznie d lekarza

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• bobasowooo
    Cześć dziewczyny, mam pytanko, ponieważ może któras z was miała...
  • basiagniezno
    Witam,W miejscu intymnym, na wargach sromowych oraz u wejścia do pochwy czasami robią...
  • MARTA94
    Wątek: poronienie
    Witam,poroniłam bedac w 6tygodniu ciazy,bylo to poronienie w toku i jeszcze tego samego...
  • agatka1891
    Witam, chciałabym się poradzić, w prawdzie byłam wczoraj u lekarza, ale...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/be_0623_kobieta_mezczyzna_ciaza_para_spacer_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesOtyłość w ciąży
    Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, w którym...
    Twoja sugestia