Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: zmieniona barwa i kształt warg sromowych (2)

• Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    24.01.2010 17:53:37

Bardzo prosze o pomoc. Od 5 miesięcy zauważyłam u siebie zmieniony kształt oraz kolor mniejszych warg sromowych. U wejscia pochwy czuje pieczenie i świąd, a w trakcie stosunku ból. W środku wszystko jest ok, nic mnie nie boli tylko u wejscia pochwy. Normalnie kolor moich warg jest intensywnie różowy, ale czasem a własciwie między jedna a druga miesiączką zaczynam czuć to swedzenie, wargi robią sie taie jakby blado różowe a wręcz białe zaczyna swędzieć i piec. Wargi i okolice stają się takie nabrzmiałe mniej czułe na dotyk jakby znieczulone. Martwi mnie ten kolor bo obserwuje sie czesto mam 26 lat i nigdy dotąd nic takiego mi sie nie działo. Pozatym byłam u goinekologa, jedna Pani powiedział ze to moze byc leukoplakia, poszłam do innego lekarza i on twierdzi ze nic mi nie jest, no ale ja przeciez widze ze nie jest tak jak było noi nie swedzi mnie bez powodu, zrobiłam wymaz z pochwy i zadnej bakteri nie ma, czekam na wynik cytologi. Prosze o pomoc !!! Co mi dolega??

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    24.01.2010 18:49:40

myślę że powinnaś wybrać się do jakiegoś dobrego specjalisty, jeżeli masz biały nalot i do tego odczuwasz pieczenie to mi to wygląda na coś grzybicznego, nie możesz tego lekceważyć tymbardziej że trochę to już trwa, póki nie pójdziesz do lekarza może przemywaj te miejsca jakimiś ziołami, np mieszanka szałwii i rumianku.

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• noname00
    Witam .Ostatnią miesiączkę miałam pod koniec maja, w połowie czerwca...
  • Marine23
    Witam,Od prawie 2 lat przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Nigdy nie zdarzyło mi...
  • zaj20
    Zacznę od początku.Staramy się o dziecko. W maju przy kontrolnym USG, ginekolog...
  • Ayumi
    Nie wiem, czy piszę we właściwym miejscu, ale potrzebuję rady i pomocy....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/MYA04618_kobieta_twarz_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesDiagnostyka prenatalna - informacje...
    Nowe, nieinwazyjne metody diagnostyczne chorób płodu,...
    Twoja sugestia