Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: zostala mi prezerwatywa w pochwie (36)

• 21.04.2013 21:52:20
    Treść zablokowana przez moderatora
  • 21.10.2013 17:06:03
    Gość 2010-03-20 21:01:25 hej, mam pewien problem który strasznie mnie trapi. dziś kochałam się ze swoim facetem...wszystko było cudownie, nagle partner wyjął penisa z pochwy ale bez gumki! gumka zniknęła,kiedy ogarneliśmy że chyba została u mnie, natychmiast ją wyjeliśmy...trochę sie wylało na łóżko, bo meżczyzna doszedł...i troche na majtki...ale kondom był troche uwieziony w pochwie a trochę miedzy pośladkami, czy możliwe jest to bym była w ciązy?

WAZNE!
  • 21.10.2013 17:08:16

mam ten sam problem,kochalam sie ze swoim chlopakiem prezerwatywa zostala w środku.okres mialam 13.10,a kochalismy sie 20.10 ? czy moge zajsc w ciaze?

• 27.12.2013 19:42:04

Prosze o pomoc ! Prawdopodobnie zostala mi prezerwatywa w pochwie . Jezeli pojade do lekarza ginekologa zeby mi ja wyjal to rodzice zostana powiadomieni ?

• 13 Kwiecień 14:46:35

My też myśleliśmy, że to nie może być prawda - a jednak. Szukaliśmy prezerwatywy cały ranek, po cudonej nocy. Wpadłem na pomysł, że została w środku i od razu rzuciłem się na laptopa by sprawdzić czy ktoś ma podobny problem. I stało się ! Jest to możliwe :p Przygotowaliśmy dla was mały poradnik jak sobie poradzić z problemem (sprawdzaliśmy kilka opcji, m.in. wspólny prysznic, ale opiszemy ten "zabieg", który przyniósł zamierzony skutek)

1. Twoja kobieta kładzie się na łóżku

2. Rozchyla nogi

3. Zajmujesz jej myśli pocałunkami, pieszczotami etc.

4. Delikatnie przystępujesz do dzieła delikatnie przeszukując "teren"

5. Cały czas zajmuj kobietę rozmową, mów do niej nieustannie i delikatnie wyjmuj to co namierzyłeś.

6. W trakcie rozmowy powiedz "Już !" i zaprezentuj kobiecie taniec radości.

7. Miejcie z tego kupe śmiechu i traktujcie jako ciekawą przygodę.

8. Takie zdarzenie zbliża jeszcze bardziej !

9. Możecie być z siebie bardzo dumni, wasza Misja na Marsa (tak to nazwaliśmy) została zakończona sukcesem !

Pozdrawiamy i życzymy sukcesów w rozwiązywaniu waszego problemu

• 13 Lipiec 16:54:47
    wczoraj mieliśmy identyczny problem na szczęście chłopak sam wyciągnął prezerwatywę uff teraz mamy co wspominać dobrze ze możemy się z tego śmiać

Zobacz inne dyskusje

• Lekarz stwierdził, że u mojego płodu wynik NT jest bardzo wysoki - 3,5mm.Jutro...
  • dana777
    Chciałabym dowiedzieć się coś na temat ablacji endometrium przy obfitych...
  • Wątek: Mam problem
    Witam. Mam mały problem. Odstawiłam ostatnio tabletki antykoncepcyjne. We wtorek 22...
  • exlukas
    WITAM MAM PYTANIE OSTATNIO KOCHAŁEM SIE Z DZIEWCZYNĄ (BYLISMY W SAMEJ BIELIZNIE) NO I...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/0155_2009_01_16_5722-W300H200.jpgFot. medforumRak szyjki macicy
    Dane epidemiologiczne wskazują, że w Polsce w 2007 roku na raka...
    Twoja sugestia