Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

(3)

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: zostala mi prezerwatywa w pochwie (37)

• 10-10-2009 14:50:58

też miałam taki problem... nie wiedziałam, że coś takiego jest wogole możliwe... wmawiałam sobie, że gumka musiała gdzieś wypaść, a My tego po prostu nie zauważyliśmy. potem weszłam na to forum i okazało się, że takie rzeczy się zdarzają... najgorsze, że wcale jej nie czułam, bałam się rownież sama sprawdzić. wiedziałam, że muszę pojść z tym do ginekologa... po dwoch dniach nagle coś poczułam, okazało się, że zguba się odnalazła
    wyszła sama
    pozdrowionka dla Radzia, który tak bardzo się martwił:***

• 13-01-2010 21:58:54

kochani!!! jezeli macie problem z kondonem w *** to najlepszy jest durex play i zwinny paluszek a tak na serio to jak sami nie wyciągniecie to do lekarza

• 20-03-2010 21:01:25

hej, mam pewien problem który strasznie mnie trapi. dziś kochałam się ze swoim facetem...wszystko było cudownie, nagle partner wyjął penisa z pochwy ale bez gumki! gumka zniknęła,kiedy ogarneliśmy że chyba została u mnie, natychmiast ją wyjeliśmy...trochę sie wylało na łóżko, bo meżczyzna doszedł...i troche na majtki...ale kondom był troche uwieziony w pochwie a trochę miedzy pośladkami, czy możliwe jest to bym była w ciązy?
    WAZNE!

• 12-07-2010 15:37:54

Ja miałam podobną sytuację.Kochałam się ze swoim mężem i po... stwierdziliśmy ze zdziwieniem,że nie ma nigdzie prezerwatywy.On nie czuł,że mu się zsunęła,a ja nie czułam nic w pochwie.Przeszukaliśmy całe łóżko i podłogę i byłam w szoku bo domyślałam się,że zguba musi być we mnie.Szukałam i nic nie czułam.Nawet nie byłam pewna czy wogole jest w mojej pochwie.Już chciałam jechać do lekarza,żeby sam sprawdził ale na szczęście mój mąż sam spróbował ją wyjąć ze mnie.Naprawdę była głęboko i w życiu sama bym sobie jej nie wyjęła.To wcale nie są żarty takie rzeczy zdarzają się naprawdę.Nam zdarzyła się pierwszy raz i gdybym tego nie przeżyła to pewnie też bym nie uwierzyła w takie rzeczy i myślałabym,że to bzdury.Mam nadzieje,że nigdy mi się to już nie przydarzy bo jednak stres jest chociaż może wydawać się śmieszne.

• 06-11-2010 12:27:51

mi tez sie dzis to przytrafilo. tez przeszukalismy cale lozko i pokoj, tez do lekarza juz chcielismy jechac. na szczescie weszlam na te forum i udalo mi sie samej wyciagnac. co za ulga.

• Reklama

• 07-11-2010 00:25:55

TEZ MI SIĘ TO PRZYDARZYŁO, UKUCNĘŁAM A CHŁOPAK MI JA WYJĄŁ

• 10-01-2011 16:28:33

została mi prezerwatywa w pochwie, na pewno bez zawartości, jednak czy istnieje ryzyko zajścia w ciążę????? usunelam ja wyjmujac strona z otworkiem......

• 28-03-2011 21:05:46

hej mam problem. Mianowicie dzis kochalam sie z moim chlopakiem i prezerwatywa zsunela sie i zostala we mnie. na szczescie wyjelam sobie lecz boje sie czy nie zajde w ciaze. dodam ze tego dnia mialam dni o najnizszym prawdopodobienstie ciazy. POMOCY

• 13-07-2011 20:32:19

jesli prezerwatywa jest niewidoczna nie ma co sie martwic. dziewczyna powinna kucnąc i tak jakby rodzic. powinna przec i po jakis 5 minutach sama wyjdzie, wtedy bedzie mozna ja zlapac i pociągnać, na pewno sama wyjdzie..

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    14-07-2011 07:40:56
    Gość 2011-07-13 20:32:19 jesli prezerwatywa jest niewidoczna nie ma co sie martwic. dziewczyna powinna kucnąc i tak jakby rodzic. powinna przec i po jakis 5 minutach sama wyjdzie, wtedy bedzie mozna ja zlapac i pociągnać, na pewno sama wyjdzie..

A nie prościej włożyć palce i ją po prostu wyjąć...
    Pochwa to nie "głębia bez dna"

Moja porada nie zastąpi porady lekarza bądź innego specjalisty. Nie posiadam wykształcenia medycznego, a moje porady mają jedynie charakter informacyjny (tabletki stosuję od 18. roku życia i stąd moja wiedza).

Zobacz inne dyskusje

• Po to tak właściwie, do samego pobierania cytologii, ginekolodzy używają...
  • dzisiaj byłam u ginekologa który zrobił mi usg twierdząć że nie...
  • w lipcu ginekolog stwierdził u mnie grzybice przepisał leki brałam je bardzo...
  • Ja o swoim tyłozgięciu dowiedziałam się będąc po wszyscych...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/shwell200010_1_kobieta_wlosy_kapiel_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesMięśniak macicy - często...
    Wskazuje się, iż najczęściej pojawiają się u kobiet (20%- 40%)...
    Twoja sugestia