Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: ZROSTY PO OPERACJI GINEKOLOGICZNEJ (1)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    11.03.2009 21:14:00

w 2007 roku w czerwcu mialam operacje histerektomie po czterech miesiacach ponowna z powodu zrostow pooperacyjnych i usunieto tez jeden szew do tej pory bylo dobrze ale od dwoch tygodni ponowne bole nie chce znowu przechodzic brak wiary lekarzy w to co mowie i narazic sie na cierpienia mnostwo strasznych badan i silne leki przeciw bolowe lacznie z morfina po ktorej prawie umarlam nikt mi nie wierzyl wmawiano uklad moczowy zapalenie bole fantomowe histerie i t d przeszlam koszmar obecnie jestem w rozpaczy bo sprawa zaczyna sie powtarza moze ktos wie co poradzic i gdzie tylko nie do lekarza rodzinnego bo ten znowu uklad moczowy i zaczyna sie powtorka
    [addsig]

Ostatnia edycja: 11.03.2009 21:14:00

basiabell

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• heyem
    Kochałam się ze swoim w 15 dni cyklu. Telefonowy kalendarz wyliczył mi, że...
  • omadzia5
    Witam. Ostatni okres miałam 8 czerwca i do tej pory nie dostałam. Co prawda cykle mam...
  • hotlipi
    Wątek: Miesiączka
    Witam. Mam 19 lat i od poprzedniej miesiączki bolą mnie plecy. Plecy zawsze bolą...
  • Blondie334
    Wątek: Ciąża?
    Powinnam dostać okres między 18.07 a 22.07 czyli dziś. Cykle mam co 27-31 dni...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/1779981_kobieta_mezczyzna_zielen_ciaza_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesSeks w czasie ciąży
    Prawidłowa ciąża nie jest żadnym przeciwwskazaniem do...
    Twoja sugestia