Zaloguj
Reklama

Bestsellerowy poradnik, który wyzwoli Cię z tyranii diet i … odchudzi o kilka kilogramów!

Autorzy: Iwona Gach, Wydawnictwo Rodzinne
Bestsellerowy poradnik, który wyzwoli Cię z tyranii diet i … odchudzi o kilka kilogramów!
Fot. medforum
(5)

Chcesz być szczuplejsza, ale nie lubisz rygorystycznych diet? Oto książka, dzięki której błyskawicznie, bezboleśnie i w świetnym humorze zrzucisz kilka kilogramów. Dzięki temu zabawnemu anty-dietetycznemu poradnikowi odkryjesz 101 sposobów, by: pozbyć się nawyków prowadzących do nadwagi, zmienić sposób myślenia, a dzięki niemu – figurę, ubierać się tak, żeby wyglądać olśniewająco, odnaleźć harmonię ciała i duszy, zrozumieć, że dieta stanowi problem, a nie rozwiązanie.

Reklama

„To świetny, pełen poczucia humoru poradnik z pogranicza dietetyki i mody, napisany z myślą o kobietach, które chcą zmienić swój wygląd. Myślę, że dla czytelniczek, oprócz oczywiście rad dietetycznych, ciekawe będą proponowane przez autorkę triki, które pomogą dobrze wyglądać każdej z nas. Co ważne, bez nadmiernych wyrzeczeń."


– Anna Guzik, aktorka


„Wspaniała lektura dla wszystkich, którzy mają już dość życia o liściu sałaty i grejpfrucie!”


- F. Wells, Amazon.co.uk

Opinie czytelniczek - Pięć powodów, dla których warto kupić tę książkę:


1. Bo to nie jest poradnik o dietach, tylko głęboko przemyślana, inteligentnie napisana i zabawna lektura, która w dodatku ozdobi każdą półkę czy szafkę nocną.
książka dostępna także jako AUDIOBOOK czyta ANNA GUZIK
2. Bystry i zabawny styl Mimi Spencer sprawi, że podczas lektury w autobusie czy tramwaju będziesz z zawstydzeniem zwijać się ze śmiechu.
3. Nabierzesz też ochoty, by czytać fragmenty tej książki na głos swoim znajomym.
4. Odkryjesz przygotowany przez autorkę cały bufet wskazówek i rad, które sprawdzą się zawsze i wszędzie, niezależnie od wieku czy figury.
5. Dzięki tej książce poczujesz się dobrze ze samą sobą. Naprawdę.”


- Claire, Amazon.co.uk

„Żadna tam fizyka jądrowa, tylko sensowne rady.” - Cornish Maid, Amazon.co.uk


„Dziękuję za „101 rzeczy…”! Na nowo odkryłam samą siebie.” - Ursula 51, Authorsplace.co.uk

Autorką książki jest MIMI SPENCER, brytyjska dziennikarka specjalizująca się w tematyce urody i stylu, laureatka licznych nagród. Współpracuje na stałe z magazynem „Yes”, pisuje do „Observer Woman”, „Grazii” i wielu innych czasopism oraz gazet. Z własnego doświadczenia wie, czym są problemy z wagą i tyrania ciągłych diet, dlatego teraz postanowiła podzielić się z tobą swoimi sekretami. Zdradza, jak wyglądać oszałamiająco i szczupło bez konieczności stosowania diety!
 

Reklama
(5)
Komentarze