Zaloguj
Reklama

Każda z nas może być sexy mamą

Autorzy: Ewa Alchimowicz, zdjęcia: ojoimages
Twarz
Fot. ojoimages
Twarz
(5)

Matkami stajemy się już w ciąży i od nas zależy i naszego samopoczucia czy czujemy się sexy! Jeżeli zadbamy o prawidłową pielęgnację ciała, to nawet kilogramy, które przybyły w ciąży dodają nam uroku, a zresztą jest coś takiego, że kobieta która jest szczęśliwa z poczęcia emanuje wewnętrznym szczęściem, które tworzy wokół niej dobrą aurę.

Reklama

Ja na przykład w ciąży nie martwiłam się że przytyję, bo stwierdziłam że żadnej diety kosztem dziecka, po porodzie znajdę czas aby wrócić do formy i tak rzeczywiście było . Po porodzie szybko doszłam do siebie, mimo że żadnych super diet nie stosowałam, ot codzienna gimnastyka i ograniczenie jedzenia i oczywiście dużo codziennego spaceru, zdrowy styl życia, bez używek.

Przed nami kobietami stawia się wymagania abyśmy były dobrymi żonami, kucharkami i kochankami, ale nie jest to niemożliwe, trzeba tylko dobrze zorganizować sobie dzień i czas. Dużo robi też oprócz pielęgnacji dobrze dobrany ubiór, tak żeby maskował defekty a podkreślał to co mamy ładnego w sobie. A w nasz dom i kuchnie zawsze jest fajnie inwestować, bo jak wiadomo droga do serca mężczyzny prowadzi przez żołądek, a nasz dom to nasza oaza, bezpieczna przystań.

Sexy mamą może być kobieta w każdym wieku, bo każdy ma swoje uroki i niezależnie od tego czy ma kilka kilogramów nadwagi czy figurę modelki. Sexy mamą możesz być ty, ja i każda z nas wystarczy, że chcesz!

Tak więc zachęcam wszystkie kobietyi żeby pozbyły się kompleksów, popracowały trochę nad sobą i zaczęły tak jak ja cieszyć się udanym życiem rodzinnym i macierzyństwem. Pogoda ducha i dobry nastrój na co dzień naprawdę procentują!

Reklama
(5)
Komentarze