Zaloguj
Reklama

Lekarze o sprzęcie firmy Denon

Autorzy: Redakcja serwisu
Denon
Fot. medforum
Denon
(0)

Czy można wyobrazić sobie życie bez muzyki? Dźwięk towarzyszy nam przy wielu codziennych czynnościach. Słuchanie muzyki powinno sprawiać przyjemność i nie powodować uszczerbku na zdrowiu. Coraz więcej osób słucha muzyki lub audiobooków w domu, w drodze do pracy, podczas treningu czy w podróży. Jak zatem reagujemy na jakość dźwięku?

Reklama

Redakcja serwisu EdukacjaMedyczna.pl wraz z  jedną z największych sieci sklepów oferujących sprzęt audio-wideo wysokiej klasy - Salony Firmowe Denon przeprowadziła akcję, w ramach której poproszono lekarzy o ocenę sprzętu Denon. Poniżej przedstawiamy wybrane opinie.


 
Wysokiej jakości sprzęt audio zapewnia redukcję szumów generowanych przez głośniki jak i tła oraz innych zakłóceń akustycznych, a w związku z tym ogranicza ryzyko urazów akustycznych, zwłaszcza w obszarze infradźwięków i tonów wysokich.
Po drugie słuchanie muzyki na dobrym sprzęcie powoduje spadek poziomu stresu i przysparza niebywałych doznań estetycznych. Podnosi - dających uczucie szczęścia - poziom endorfin. A przecież bycie szczęśliwym przedłuża życie.
(Józef Mazur)

 

Zalety słuchania muzyki w dobrej jakości (z użyciem sprzętu firmy Denon) to min:

  1. Dyskryminacja dźwięków wymusza gimnastykę narządu słuchu (w dobrym tego słowa znaczeniu)
  2. (to raczej jako branżowy dowcip) Z uwagi na wysoką jakość dźwięku, nie musimy używać przesadnej ilości decybeli aby uzyskać żądany poziom euforii (Piotr Faron)

 


Najwyższa jakość sprzętu audio firmy Denon zapobiega urazom słuchu, stymuluje narząd słuchu utrzymując go w ten sposób w dobrej kondycji.
Filtrując szumy otoczenia, ułatwia skupienie na dobrym dźwięku i odbiorze.
Prawidłowa wentylacja ucha dzięki budowie np. słuchawek Denon, zapobiega problemom nawet przy długim ich używaniu, a dobór mocy w poszczególnych pasmach powoduje, że słyszysz więcej!”
(Wojciech Ceglarek)


 
Narząd słuchu jest wrażliwy na wszelkie nienaturalności i przesterowania. Dobry sprzęt, odtwarzając prawidłowo nagrane nagrania zabezpiecza przed takimi urazami akustycznymi które wynikają z przesterowania, gwałtownej i nienaturalnej zmiany głośności równocześnie odtwarzając prawidłowo dźwięk. A poza tym - Denon to Denon :-) Świetna firma.
(Jacek Przybyło)

 

 

fot. pantherstock


 
Opinie lekarzy, którzy najlepiej rozumieją jak właściwie dbać o zdrowie, są dla nas cenne i potwierdzają wysoką jakość produktów marki Denon – mówi Dariusz Świderki – prezes firmy Audio Video Design – operatora sieci Salonów Firmowych Denon - Wszystkie produkty Denon od słuchawek, po głośniki i wzmacniacze spełniają najwyższe normy jakości wykonania. Nie tylko wrażenia odsłuchu są bardzo dobre, ale także wygląd i materiały z których zbudowany jest sprzęt są wysokiej jakości.
 
Z dużą satysfakcją zapoznałem się z opiniami moich kolegów - dodaje Maciej Matuszczyk, lekarz, redaktor naczelny serwisu dla lekarzy EdukacjaMedyczna.pl - cieszę się, że lekarze są wrażliwi na doznania muzyczne prezentowane w najwyższej jakości.

Zapraszamy do stacjonarnych Salonów Denon oraz do odwiedzenia sklepu internetowego, lista adresów dostępna na stronie www.salonydenon.pl
 

Reklama
(0)
Komentarze