Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: BARDZO mały biust = problemy hormonalne? (103)

• BARDZO mały biust = problemy hormonalne?
    Gość

Witam, tak jak wy dziewczyny z MAŁYM biustem mam ten sam problem ale...już od pewnego czasu pogodziłam się z tym a dokładnie kiedy poznałam mojego faceta. Na początku strasznie się krępowałam i zasłaniałam (jakby byłoby co zasłaniać heh) ale chłopak mi powtarzał, że jest piękny i podobam się jemu taka jaka jestem, czyli po prostu mnie zaakceptował... Może czasami jeszcze mam z tym problem i próbowałam już różnych sposobów ale już nic na to nie poradzę będzie jaki będzie a nie chce faszerować się jakimiś proszkami fee...

p.s. Słyszałam że smarowanie piersi oliwką(taką dla dzieci najlepiej) powiększają się ale nigdy tego nie stosowałam bo wydaje mi sie to śmiesznie

• Reklama
    Gość

tez mam mały biust.. staniki go oczywiście powiększaja ale cóż mi z tego skoro kiedys bd musiała sie rozebrac przed chłopakiem a tu pusto..
    Kiedy jestem z nim zakładam biustonosz który nie powiększa mi biusty zeby kiedys go nie rozczarować, on wie ze mam z tego powodu kompleks i mówi ze jemu sie podoba.. ale nawet sama dla siebie chciałabym cos z z tym zrobić. Chyba pojdę do ginekologa..
    A słyszałam tez że chód dobrze działa na pieri tzn podczas kapieli olewać piersi na zmiane zimną i ciepłą wodą.. nie próbowałam.

Gość

Witam Was moje Drogie!
    Mam ten sam problem co Wy. Przy wzroście 1.72 i wadze 45 kg (nie jestem anorektyczką, wręcz przeciwnie nie mogę przytyć chociaż próbowałam wszystkiego) mój biust to zaledwie skromne 70A, ale wiecie co myślę? Że nieważne jaki biust byleby pasował do sylwetki. Zastanówcie się, jak osoba mojej postury wyglądałaby np z miseczką C - wręcz komicznie! Przekonał mnie o tym mój facet pokazując mi zdjęcia dziewczyn ze sztucznymi cyckami - tragedia! Trzeba się cieszyć tym co dała nam natura, bo tego niestety nie przeskoczymy. Co mają np powiedzieć ludzie niepełnosprawni - to dopiero jest problem. A co do akceptacji - jak Was nie tolerują z powodu małego biustu Wasze drugie połówki to najwyższy czas wymienić faceta a nie swoje piersi. Każda z nas jest piękna na swój sposób tylko kwestia to przekonać o tym samą siebie Wierzcie mi, że nasi faceci w 95% tego nie dostrzegają. Pozdrawiam Was ciepło :***

• Reklama
    Gość

hej dziewczyny! ja mam 23 lata i biustu prawie wcale... do tego problemy z okresem( bardzo nieregularny) i z owłosieniem(wąsik, broda, dużo włosów łonowych) byłam w szpitalu na badaniach hormonalnych i wyszło mi że mam za mało estrogenów. dostałam ESTROFEM i od 12 dnia brania estrofemu mam dołączyć DUPHASTON. czy któraś była na podobnej kuracji?? i jak czy biust urośnie?? czytałam na innym forum że tak ale nie wiem co o tym myśleć... pozdrawiam wszystkie!!!

Gość

hej!
    Mam 17 lat i biustu brak... Ważyłam 63 kilo i postanowilam schudnac udalo mi sie zjechac do 53 z czym czuje sie dobrze ale razem z tłuszczykiem zjechał również biust który z rozmiaru A jest mini A. Nie licze ze cokolwiek mi urosnie ale pocieszam sie ze maly biust moze byc sexi, z drugiej strony mały to nie to samo co nie miec wcale... ale cóż robic;((

Gość

Dziewczyny serdecznie Wam polecam biustonosz Aumentax. To nie zwykły push up ale biustonosz który powiększy Wam biust o dwa rozmiary.
    Nie jest co prawda tani ale warty swej ceny.
    www.aumentax.pl

Gość

i po co wam ten stanik powiekszajacy? a jak sie przed chlopakiem rozbierzecie???

ja mam 21 lat i 70b tez nosilam push uppy krylam sie garbilam dopoki nie poznalam swojego faceta dla ktorego jestem piekna i wartosociowa....dla niego moje piersi sa fajne male jedrne i to wlasnie dzieki niemu zdobylam ta pewnosc siebie i wiem ze moj biust jest maly ale piekny sa zalety malego biustu ;d mozecie skakac lezec na brzuchu i nic was nie bedzie bolalo heh a to ze duze to nie znaczy ze ladne bo o biust trzeba dbac wiec co z tego ze duzy jak moze miec mnostwo rozstepow czy tez bez stanika moze zwisac do kolan... glowa do gory

Gość

Cześć!
    Cieszę się że trafiłam na tą stronę. Poczytałam trochę waszych postów i musiałam się dołączyć.
    Mam 20 lat i mały biust. Wcześniej miałam dość duży 75B bez żadnych wkładek a jestem drobna raczej. Z niewyjaśnionych przyczyn zmalały i nosiłam 70B bardzo wypchany
    Poczułam się lepiej jak poszłam dobrać odpowiedni stanik. Teraz jestem dumną posiadaczką miseczki D (65D) pasuje idealnie a czasem nawet robią się 'bułeczki' (wiecie o czym mówię) To nadal mały biust ale czuję się znacznie lepiej. Oczywiście strasznie chciałabym odzyskać swoje dawne piersi których na marginesie wcześniej nie lubiłam bo uważałam że są za duże i teraz cho***nie tego żałuję ale jest nieźle Więc zapraszam wszystkie panie do sklepów po dobre staniki i powodzenia dziewczyny!!!
    Monia

Gość 2010-09-30 22:27:07 Cześć!
    Cieszę się że trafiłam na tą stronę. Poczytałam trochę waszych postów i musiałam się dołączyć.
    Mam 20 lat i mały biust. Wcześniej miałam dość duży 75B bez żadnych wkładek a jestem drobna raczej. Z niewyjaśnionych przyczyn zmalały i nosiłam 70B bardzo wypchany
    Poczułam się lepiej jak poszłam dobrać odpowiedni stanik. Teraz jestem dumną posiadaczką miseczki D (65D) pasuje idealnie a czasem nawet robią się 'bułeczki' (wiecie o czym mówię) To nadal mały biust ale czuję się znacznie lepiej. Oczywiście strasznie chciałabym odzyskać swoje dawne piersi których na marginesie wcześniej nie lubiłam bo uważałam że są za duże i teraz cho***nie tego żałuję ale jest nieźle Więc zapraszam wszystkie panie do sklepów po dobre staniki i powodzenia dziewczyny!!!
    Monia

Popieram, popieram
    Witam uświadomioną koleżankę
    Ja również zmieniłam rozmiar, ale to było już ze trzy lata temu. Kiedyś nosiłam 70C, a teraz 65DD, czasami 65E.
    Zatem zapraszam wszystkie kobiety do "uświadomionych" sklepów z bielizną a jest ich coraz więcej.

Paulina85krk

Gość

Popieram, popieram
    Witam uświadomioną koleżankę
    Ja również zmieniłam rozmiar, ale to było już ze trzy lata temu. Kiedyś nosiłam 70C, a teraz 65DD, czasami 65E.
    Zatem zapraszam wszystkie kobiety do "uświadomionych" sklepów z bielizną a jest ich coraz więcej.

Dzięki za poparcie Paulinko
    Chciałam jeszcze dodać, że te usztywnione pancerze niby powiększające biust może i dają takie wrażenie ale nie czujecie się sztuczne? To w sumie więcej wkładek niż waszych piersi a taki ze sklepu z bielizną jest miękki, wygodny i wiesz, że to tylko twoje naturalne piersi i nic poza tym!!! Aż zdziwisz się ile tego tam masz
    Pomyślcie o tym:***
Reklama
Zobacz inne dyskusje