Witam, czy pojawienie się drugiej kreski na teście ciążowym na drugi...
Forum: Infekcje intymne
Temat: Nawrót infekcji (2)
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/nawrot-infekcji/watek/1021101/1.html#p1021101https://www.forumginekologiczne.pl/forum/nawrot-infekcji/watek/1021101/1.html Nawrót infekcji Gość
Witam.
2 tygodnie temu stosowałam antybiotyk z powodu zapalenia gardła. Naturalnie przyjmowałam tabletki osłonowe (z powodu mojej nadmiernej skłonności do infekcji intymnych), jednak mimo tego problem powrócił. Podczas ostatniej wizyty u ginekologa, poradzono mi, aby w takowej sytuacji skorzystać z "końcówki" wcześniej zapisanego w tym celu leku. Z racji, że zostało mi kilka dawek, zdecydowałam się zaaplikować tabletki dopochwowe (Natamycyna Unia) oraz krem z tym samym składnikiem. Podczas stosowania leku objawy delikatnie ustąpiły, standardowo zwiększyła się ilość śluzu, nieprzyjemny zapach zniknął, a swędzenie stopniowo ustępuje. Jednakże zauważyłam niepokojące kłucia w okolicach jajników i macicy. Udałam się więc do apteki i poradzono mi tabletki dopochwowe iladian direct plus zamiast stosowanej przeze mnie natamycyny. W desperacji zakupiłam produkt, lecz po powrocie przeczytałaWm w Internecie gro niepochlebnych opinii na jego temat. Wizytę u ginekologa mogę dopiero zarejestrować jutro (dziś był nieosiągalny), a problem nie ustępuje. Moje pytanie brzmi, czy powinnam kontynuować leczenie natamacyna (zostala mi ostatnia dawka) i poinformowac o tym swojego lekarza czy przestawic sie na iladian? Nie chce sobie zaszkodzic kolejnym lekiem... - https://www.forumginekologiczne.pl/forum/nawrot-infekcji/watek/1021101/1.html#p1021797https://www.forumginekologiczne.pl/forum/nawrot-infekcji/watek/1021101/1.html Nawrót infekcji
Preparaty dostępne bez recepty stosowane są w stanach zapalnych pochwy i sromu. Natomiast pobolewania podbrzusza nie występują typowo w przebiegu tych dolegliwości i mogą być spowodowane innym problemem. Powinna Pani w możliwie najkrótszym czasie zgłosić się do ginekologa.
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska, pracuje jako ginekolog w II Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim im. ks. J. Popiełuszki w Warszawie.
- Gość
- test ciązowy
- Ból rany po nacięciu 9 tyg po porodzie
Co mogę zrobić z boląca rana po nacięciu krocza? Minęło już...
- Zmiany w pochwie, narośla
Witam, od 2 tygodni na mojej pochwie pojawiły się takie niepokojące zmiany....
Forum: Infekcje intymne - Zamiana metformina na trulicity, brak okresu.
Witam, żona ma insulino oporność. Od ponad roku brała Metforminę....
- Tematy:
- infekcje pochwy