Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: tabletki *** ***... co to?? (1595)

ulubione
  • tabletki arthrotec forte... co to??

powinnaś iść do gniekologa bo można się w ten sposób wykrwawić na śmierć...;/

Ostatnia edycja:
  • Reklama
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
  • Reklama
    Gość

03-03-2009 o 20:55, gość :

dlaczego ludzie wykorzystują cierpienie innych by tylko zarobić jeszcze jesli ktoś sprzedaje to o czym zapewnia to ok bo kobieta w desperacji gotowa nawet ryzykować i korzystac z niepewnego źródła często wydając na to jedyne pieniądze, czy oszust chciałby zobaczyć reakcje kobiety która wyczekuje listonosza bo on przyniesie ratunek na który tak bardzo liczy a potem okazuje się ze to aspiryna a nie mizo...może kobieta się załamie bo nie stać jej juz na inny zakup i porwie się na swoje zycie? Wiem jak liczycie na te tabletki ale czy nie łatwiej poprosic babcie aby poprosiła lekarza o recepte bo ma ból stawów i za 50 zł miec 20 tabletek a nie....te ceny sprzedawców są często kosmiczne. Ja czekam na przesyłke z women on web 70 euro ru i mizo w zestawie, poza tym w każdej chwili mozesz śledzic gdzie przesyłka się znajduje, otrzymujesz od wow numer przesyłki i nazwe kuriera w moim przypadku tnt wchodzisz na stronkę wpisujesz numer przesyłki i widzisz gdzie ona juz jest, poza tym stały kontakt mailowy z wow w języku polskim. Kobiety nie dajcie się oszukac.

kobiety nie zabijajcie swoich dzieci!
    Ostatnia edycja:
    Gość

KOBIETY!!! NIE ZABIJAJCIE SWOICH DZIECI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnia edycja:
    Gość

....dlaczego ludzie wykorzystują cierpienie innych....

ciąża, dziecko= cierpienie??? co za podejście ? życie to cud!! ludzie latami sie leczą i starają o dziecko a wy tabsy wpychacie sobie bez mrugnięcia okiem, zero szacunku dla życia ludziego i dla samej siebie. wspłóżyjecie z kimś i nie brzydzicie sie jego a dziecko traktujecie jak śmiecia jak jakiś uboczny produkt.

Ostatnia edycja:
    Gość

dlaczego ludzie wykorzystują cierpienie innych by tylko zarobić jeszcze jesli ktoś sprzedaje to o czym zapewnia to ok bo kobieta w desperacji gotowa nawet ryzykować i korzystac z niepewnego źródła często wydając na to jedyne pieniądze, czy oszust chciałby zobaczyć reakcje kobiety która wyczekuje listonosza bo on przyniesie ratunek na który tak bardzo liczy a potem okazuje się ze to aspiryna a nie mizo...może kobieta się załamie bo nie stać jej juz na inny zakup i porwie się na swoje zycie? Wiem jak liczycie na te tabletki ale czy nie łatwiej poprosic babcie aby poprosiła lekarza o recepte bo ma ból stawów i za 50 zł miec 20 tabletek a nie....te ceny sprzedawców są często kosmiczne. Ja czekam na przesyłke z women on web 70 euro ru i mizo w zestawie, poza tym w każdej chwili mozesz śledzic gdzie przesyłka się znajduje, otrzymujesz od wow numer przesyłki i nazwe kuriera w moim przypadku tnt wchodzisz na stronkę wpisujesz numer przesyłki i widzisz gdzie ona juz jest, poza tym stały kontakt mailowy z wow w języku polskim. Kobiety nie dajcie się oszukac.

Ostatnia edycja:
    Gość
    Gość

dziiiewczyny kkrwawie jjjuz 6 dzien,czyy to zlle??bojjje siie isc do lekarza bo co mam mu powiedziec??pomozcie...

Ostatnia edycja:
    Gość
Reklama
Zobacz inne dyskusje