Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: USUNĄĆ CIĄŻĘ-ALE JAK?????????? (1042)

ulubione
  • USUNĄĆ CIĄŻĘ-ALE JAK??????????
    Gość

szkoda że twoja matka nie myślała tak samo jak zaszła z tobą

Ostatnia edycja:
  • Reklama
    Gość

DZIECKO TO JEST DAR OD PANA BOGA,TO JEST COS PIęKNEGO..JAK MOZNA NIE KOCHAC I USUNąC CZąSTE SIEBIE KTORA SIE ROZWIJA W POD NASZYM SERCEM,TAK MALUSIENIKA ISTOTKA KTORA WNOSI BARZO DUZO RADOSCI DO ZYCIA..JA BYM SIE CIESZYłA JAK BYM BYłA W CIąZY BARDZO TEGO CHCE )

Ostatnia edycja:
    Gość

Jestem w podobnej sytuacji mam 16 lat . I Nie mam okresu . a współżyłam z chłopakiem nie zabezpieczyliśmy się . I większość sie sprawdza żę jestem w ciąży. Brzuch mi rośnie nie mogę iść nad jezioro czuje żę jestem miedzy 3 a 4 tygodniem ciąży . nie wiem co mam robić próbowałam wykompać się w gorocej wodzie i nic sie nie dzieje ;(. 2 sposób mastórbować się ale nie palcem tylko czymś innym tak żęby przebić sobie coś w środku i poronić . 3 sposób to walnoć się w brzuch ale to wogólę nie pomaga :/ a dla chłopaka nie powiem bo bęzię z nami koniec ;((. Tabletki od antykoncepcji podobno mi pomogą . Ale muszę je kupić a sama się troche boję . wiec porozmawiam o tym z mamą myśle że mnie zrozumie powiem jej tylko że powinam używać tabletek antykoncepcyjnych poprosze ją żeby mi kupiła ale nie wiem co mam zrobić ....

W ciąży nie mogę zajść zawaliłam szkołe tym razem już nie mogę nie mogę chodzić do szoły z brzuchem bo mnie wywalą ale musze zdać gimnazjum .

Ostatnia edycja:
  • Reklama
    Gość

"nie usuwaj" "wychowaj" "nie zabijaj"

te hasła padają najczęściej... czy Was *** powaliło?! Jak para zaliczyła wpadkę i nie ma oparcia finansowego, żeby wychować to dziecko to powinni je usunąć!!!!!!!! *** za przeproszeniem obchodzą mnie etyka czy wiara... może dla tego że jestem ateistą. Jestem w zestresowany, bo przed chwilą dowiedziałem się, że moja dziewczyna jest ze mną ciąży!!!!! Ja mam 17 lat, a ona jest ode mnie młodsza!!!! Szukamy szybko sposobu żeby pozbyć się tego PROBLEMU!!!! ani ja ani ona nie zamierzamy mieć jeszcze dzieci!!!!!!!!!! *** - czy to dobry sposób na poronienie??????? Ponoć działa do 9 tyg i należy brać 2 razy co 4 godziny po 4 piguły.................. Oboje chcemy uniknąć problemu z rodzicami, szkołą itp... chcemy to załatwić sami i DYSKRETNIE!!!!!!!!!!! POMÓŻCIE!!!!

TYLKO NIE PISZCIE TAKICH *** TYPU: SKOK Z SZAFY NA PODŁOGĘ, UPADEK ZE SCHODÓW CZY KĄIEL WE WRZĄTKU...

KONKRETY PROSZĘ!!!!!!!

BEZ ŻARTOWANIA SOBIE, BO WAM TEŻ MOŻE SIĘ TAKIE COŚ PRZYTRAFIĆ!!!!!!!!!!!!!!! WTEDY WY BĘDZIECIE SZUKAĆ POMOCY...

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC

Ostatnia edycja:
    Gość
    Ostatnia edycja:
    Gość
    Ostatnia edycja:
    Gość

Wiecie co ja tego nie rozumie. Ja tez miałam 16 lat i kochałam się z chłopakiem, ale do cholery trzeba mieć głowę. Od czego są prezerwatywy? Najlepiej zrobić dziecko, a później usunąć "problem" wiecie co ja też najchętniej bym Was usunęła. Na przyszłość zastanówcie się co robicie

Ostatnia edycja:
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość

06-08-2008 o 01:16, gość :

"nie usuwaj" "wychowaj" "nie zabijaj"

te hasła padają najczęściej... czy Was *** powaliło?! Jak para zaliczyła wpadkę i nie ma oparcia finansowego, żeby wychować to dziecko to powinni je usunąć!!!!!!!! *** za przeproszeniem obchodzą mnie etyka czy wiara... może dla tego że jestem ateistą. Jestem w zestresowany, bo przed chwilą dowiedziałem się, że moja dziewczyna jest ze mną ciąży!!!!! Ja mam 17 lat, a ona jest ode mnie młodsza!!!! Szukamy szybko sposobu żeby pozbyć się tego PROBLEMU!!!! ani ja ani ona nie zamierzamy mieć jeszcze dzieci!!!!!!!!!! *** - czy to dobry sposób na poronienie??????? Ponoć działa do 9 tyg i należy brać 2 razy co 4 godziny po 4 piguły.................. Oboje chcemy uniknąć problemu z rodzicami, szkołą itp... chcemy to załatwić sami i DYSKRETNIE!!!!!!!!!!! POMÓŻCIE!!!!

TYLKO NIE PISZCIE TAKICH *** TYPU: SKOK Z SZAFY NA PODŁOGĘ, UPADEK ZE SCHODÓW CZY KĄIEL WE WRZĄTKU...

KONKRETY PROSZĘ!!!!!!!

BEZ ŻARTOWANIA SOBIE, BO WAM TEŻ MOŻE SIĘ TAKIE COŚ PRZYTRAFIĆ!!!!!!!!!!!!!!! WTEDY WY BĘDZIECIE SZUKAĆ POMOCY...

Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA POMOC

Oj,szkoda mi ciebie gnojku!!!!!!!!! Najpierw się bierzesz za sex,robisz dziecko,a potem chcesz się tego "problemu:pozbyć???!!!Szkoda,że ciebie i twojej panienki się rodzice nie pozbyli,jak mieli okazje!!!!Pozbędziecie się oboje dziecka-to oboje będziecie mordercami,zabijecie cząstke was samych,jak już to zrobicie,a pewnie sie tak stanie,bo jesteście nie odpowiedzialni,to może dasz sobie uciąć swojego "gacka"?No bo po co ci on?tylko do płodzenia dzieci?I pózniejszego ich zabijania? A nie bierzesz pod uwage komplikacji,jakie moga sie zdarzyć twojej dziewczynie?Może dostać krwotoku,stanu zapalnego,nie zajdzie nigdy w ciąże,a rodzice i tak się o wszystkim w takim momencie dowiedzą,i tak będziesz miał przechlapane,bo wedłóg prawa,odpowiesz za utrzymywanie stosunków cielesnych małoletnia i dobrze by wam tak było-obojgu!!!
    Ostatnia edycja:
    Gość

załatwcie sobie pigułkę na ból stawów. Na tej stronie womenonwaves jest jak ona się nazywa. i na niektórych foroch ktoś się reklamował, że ma do sprzedania, ale trochę drogo, bo chyba ze 300zł. Nie pamiętam już.

Pigułki antykoncepcyjne nic nie dają, więc lepiej nie próbować, bo nie ma sensu. Płód może zostać uszkodzony, ale się nie poroni!!!

A jak nie to iść do ginekologa. W gazetach się ogłaszają (wywoływanie miesiączek i tego typu rzeczy). Ale to z kolei kosztuje od 1500zł do nawet 6000.

Ostatnia edycja:
Reklama
Zobacz inne dyskusje