Robiłam ostatnio badania krwi i mam problem z interpretacją. TSH: 4,730 mU/lFT4:...
Forum: Infekcje intymne
Temat: Zabieg Miesiączka Torbiel (5)
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html#p1003873https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html Zabieg Miesiączka Torbiel Gość
Witam. Proszę o pomoc . Jestem po zabiegu łyżeczkowania, byłam na wizycie kontrolnej i wszystko się prawidłowo zagoiło i niby było w porządku oprócz tego że Pani ginekolog zauważyła że pojawiła się u mnie na jednym z jajników mała torbiel. Powiedziała żebym się nie martwiła bo jest prawie pewna że torbiel sama pęknie. Poza tym Pani gin. przepisała mi tabletki antykoncepcyjne MYWY które miałam zacząć brać wraz z pierwszym dniem okresu który miał się niedługo pojawić. Tak też zrobiłam. Natomiast niepokoi mnie jedna rzecz czy to normalne że miesiączka trwa już 8 dzień ? Zaczynam się niepokoić że to ma związek z tą torbielą . Proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję i Pozdrawiam.
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html#p1004457https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html Zabieg Miesiączka Torbiel
W pierwszych 3 miesiącach przyjmowania dwuskładnikowych tabletek antykoncepcyjnych mogą występować nieregularne, przedłużające się krwawienia. Zwykle nie są one obfite, nie obniżają także skuteczności leku. Sama torbiel nie ma wpływu na krwawienie.
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska, pracuje jako ginekolog w II Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim im. ks. J. Popiełuszki w Warszawie.
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html#p1004468https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html Zabieg Miesiączka Torbiel Gość
Bardzo dziękuje za odpowiedz. To znaczy że to nie jest nic poważnego ?
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html#p1004932https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html Zabieg Miesiączka Torbiel Gość
A do ilu dni może utrzymywać się krwawienie bo u mnie jest to już 10 dzień ? Czy następna miesiączka będzie już normalna ?
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html#p1006509https://www.forumginekologiczne.pl/forum/zabieg-miesiaczka-torbiel/watek/1003873/1.html Zabieg Miesiączka Torbiel
U każdej kobiety może być inaczej. Krwawienie może trwać z krótkimi przerwami nawet cały cykl. Nie można powiedzieć jak będzie wyglądała kolejna miesiączka.
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska, pracuje jako ginekolog w II Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim im. ks. J. Popiełuszki w Warszawie.
- Gość
- Interpretacja wynikówForum: Kobieta i zdrowie
- tabletka dzień po
Czy to możliwe, abym po tabletce ellaone miała 3-dniowy okres? Mój okres...
- Pęknięta prezerwatywa, brak wytrysku
Witam, wczoraj podczas naszego zbliżenia pękła mi prezerwatywa (podczas...
Forum: Antykoncepcja - czy jestem w ciąży?
Dzień dobry. Uprawiałam stosunek 4 dni przed dniem owulacji. Stosunek trwał...
- Tematy:
- infekcje pochwy