Zaloguj
Reklama

Centrum Zdrowia Ogrodowa

(0)

Adres

ul. Eluarda 7
54-019 Wrocław
Polska, dolnośląskie

Kontakt

Tel.: 71 349 27 21
E-mail: [email protected]
Strona www:

Dodatkowe informacje

Poradnia ginekologiczna przy Centrum Zdrowia Ogrodowa we Wrocławiu oferuje usługi dla kobiet w każdym wieku. Fachowa opieka oraz w pełni profesjonalne podejście do każdego pacjenta to domena tej poradni. Przykładamy wszelkich starań do tego, aby każda pacjentka czuła się bezpiecznie i komfortowo. Specjalista ginekolog z Wrocławia prowadzi specjalistyczny wywiad pozwalający postawić diagnozę oraz rozpocząć leczenie. Zakres leczenie ginekologicznego w Centrum Zdrowia Ogrodowa obejmuje między innymi: leczenie zmian narządów rodnych tj. nadżerka szyjki macicy, kłykciny kończyste, endometrioza, zapalenie przydatków, mięśniaki macicy i inne.

Dodatkowo lekarz ginekolog zajmuje się prowadzeniem ciąży. Przyszłe mamy mogą czuć się bezpiecznie pod opieką specjalisty z naszej kliniki. Specjalizujemy się także w profilaktyce nowotworowej. Przeprowadzone badania pozwolą stwierdzić obecność schorzeń nowotworowych.

W razie wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości należy skorzystać z usług specjalisty. Centrum Zdrowia Ogrodowa jest zawsze otwarte na potrzeby pacjentów.

Lokalizacja GPS

Szerokość: 51.1468635
Długość: 16.8664058

Pokaż na mapie