Zaloguj
Reklama

Gabinet Psychiatryczny Poznań - Psychiatra Małgorzata Normantowicz-Zakrzewska

(4)

Adres

Podgórna 4
61-793 Poznań
Polska, wielkopolskie

Kontakt

Tel.: 618 528 108
787 316 431
E-mail: [email protected]
Strona www:

Dodatkowe informacje

Podstawowym zadaniem psychiatry jest diagnoza i leczenie zaburzeń psychicznych.
Co najczęściej skłania nas do szukania pomocy u psychiatry? Mogą to być choćby zmiany w samopoczuciu czy codziennym funkcjonowaniu, a także stres, niepokój, smutek, bezsenność, rozkojarzenie, trudności w koncentracji. Często sami dostrzegamy przyczynę zmiany w swoim życiu, mogą to być, kryzys zawodowy, choroba osoby bliskiej,  czy inne bolesne doświadczenia życiowe. W tym momencie większość z nas zaczyna szukać pomocy.

Zadaniem psychiatry jest pełniejsze zrozumienie problemu pacjenta. Leczenie to nie tylko wyeliminowanie objawów, ale również zrozumienie głębszego kontekstu. Podczas pełnego wywiadu psychiatra na pewno zapyta o przeszłość, o relacje danej osoby z innymi. Może się okazać, że  wydarzenia z przeszłości ukształtowały niekorzystny i nieświadomy styl własnej samooceny, wtedy psychiatra zaproponuje psychoterapię, która może okazać się skuteczna i długotrwała.

Spotkajmy się, spróbujmy wspólnie nazwać problem!

Psychiatra, seksuolog Małgorzata Normantowicz-Zakrzewska – doświadczenie zawodowe:

Specjalista psychiatra, seksuolog Małgorzata Normantowicz-Zakrzewska. Aktualnie pełnię funkcję biegłego sądowego w Oddziale Psychiatrii Sądowej w Poznaniu. Od wielu lat jestem pracownikiem Wojewódzkiego Szpitala Neuropsychiatrycznego. Członek European Society of Sexual Medicine, ukończyłam liczne szkolenia i kursy.

Specjalizuję się w leczeniu nerwicy, zaburzeń lękowych, a także psychoz i zaburzeń zachowania u osób starszych. Jako psychiatra pomagam pacjentom zmagającym się z różnego rodzaju otępieniami. W zakresie seksuologii, zajmuję się leczeniem: uzależnienia od seksu i pornografii, a także zaburzeniami seksualne obu płci.

- Obecnie pracuję w Oddziale Psychiatrii Sądowej w Poznaniu, jako biegły sądowy.
- Przez wiele lat pracowałam w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym.
- Członek European Society of Sexual Medicine.

Lokalizacja GPS

Szerokość: 52.40651
Długość: 16.929002

Pokaż na mapie