Zaloguj
Reklama

Ankieta dotycząca stosowania witaminy C: wypełnij i otrzymaj nagrodę!

Autorzy: Redakcja ForumGinekologiczne.pl
Citrosept
Fot. medforum
Citrosept
(0)

O tym, że witamina C (kwas askorbinowy) może mieć zbawienny wpływ na organizm ludzki, powszechnie wiadomo. Na co konkretnie wpływa, w leczeniu których schorzeń pomaga, a jakim jednostkom chorobowym przeciwdziała? Choć lista jest długa, każdy powinien się z nią zapoznać!

Reklama

Pluralizm dobroczynnych działań – które zostały udowodnione na podstawie wielu badań naukowych – tej rozpuszczalnej w wodzie witaminy można wyliczać godzinami. Dość powiedzieć, że wykazuje działanie regulujące ciśnienie tętnicze krwi, obniża poziom całkowitego cholesterolu, chroni organizm przed negatywnym wpływem wolnych rodników, nadtlenków lipidowych, substancji szkodliwych, wykazuje charakter antynowotworowy, bierze ważny udział w procesie wytwarzania kolagenu, czyli podstawowej substancji tkanki łącznej, chrząstek i kości. Ponadto posiada właściwości bakteriobójcze, zapobiegając przy tym rozwojowi różnorakich infekcji czy aktywuje wiele enzymów. Słowem: witamina C pozwala człowiekowi na normalne funkcjonowanie.

Wymaganą ilość dziennego zapotrzebowania na witaminę C można dostarczyć, spożywając cytrusy, warzywa kapustne, paprykę, jagody czy pomidory. Dla tych jednak, którzy zapominają o odżywianiu się wyżej wymienionymi produktami spożywczymi, zostały stworzone suplementy, które z łatwością zaopatrują organizm w zalecaną dawkę witaminy C.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie skorelowanej z przyjmowaniem preparatów zawierających omawianą witaminę. Komisja nagrodzi 50 osób, które wypełnią ankietę i odpowiedzą na wszystkie pytania. Nagrodą jest zestaw Citrosept Organic 50ml + Dental.

Aby wziąć udział w ankiecie, kliknij TUTAJ
Regulamin ankiety dostępny TUTAJ

 

 

Reklama
(0)
Komentarze