Zaloguj
Reklama

V Krajowa Konferencja Szkoleniowa Medycyna Praktyczna – Ginekologia i Położnictwo

Autorzy: Monika Mazanek-Mościcka
V Krajowa Konferencja Szkoleniowa Medycyna Praktyczna – Ginekologia i Położnictwo
Fot. Pantherstock
(5)
W dniach 30 listopada - 1 grudnia 2007 roku odbędzie się w Krakowie IV Krajowa Konferencja Szkoleniowa Medycyna Praktyczna - Ginekologia i Położnictwo, akredytowana przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne. Kierownictwo naukowe konferencji, organizowanej przez Medycynę Praktyczną, objął prof. Jan Kotarski.
 
 
Reklama
Jak co roku specjaliści przedstawią podsumowanie najważniejszych z praktycznego punktu widzenia zmian w dziedzinie, którą reprezentują. Omówią przede wszystkim problemy oraz informacje ważne i przydatne w praktyce, aktualne wytyczne, a także zalecenia i wyniki najważniejszych wiarygodnych badań klinicznych opublikowanych w ostatnim okresie.
 
O szczególnym charakterze konferencji Medycyny Praktycznej decydują: obecność specjalistów z dziedzin medycyny niezwiązanych z ginekologią i położnictwem, nieograniczona możliwość zadawania pytań, sesje poświęcone kontrowersyjnym zagadnieniom (w tym roku zespołowi Downa), a także interesujący spektakl teatralny („Stosunki na szczycie” w wykonaniu artystów Teatru Bagatela).

Uczestnicy otrzymują 13 punktów edukacyjnych. Zapraszamy do Krakowa!

Serwis WWW konferencji: KLIKNIJ TUTAJ

Współpraca medialna: Forum Ginekologiczne.

Piśmiennictwo

Adres www źródła:


Reklama
(5)
Komentarze