Zaloguj
Reklama

Wywiad z redaktorem naczelnym portalu "Forum Ginekologiczne" dr n. med. Piotrem Bodzek

Autorzy: Forum Ginekologiczne
Wywiad z redaktorem naczelnym portalu
Fot. Pantherstock
(0)

Rozmowa z redaktorem naczelnym portalu FORUM GINEKOLOGICZNE (www.forumginekologiczne.pl) - dr n. med. Piotrem Bodzek

Reklama

Redakcja: Do kogo adresowany jest ten portal?
Piotr Bodzek: Portal ginekologiczny adresowany jest do wszystkich zainteresowanych tematem - zarówno profesjonalistów jak i pacjentów.

Redakcja: To znaczy, że będą mogli z niego korzystać zarówno przedstawiciele zawodów medycznych jak i wszyscy inni zainteresowani tematem?
Piotr Bodzek: Dokładnie tak, z pewnością każdy znajdzie tu coś co go zainteresuje.

Redakcja: Czego mogą się spodziewać po portalu profesjonaliści?
Piotr Bodzek: Ciekawych artykułów i doniesień naukowych z zakresu położnictwa i ginekologii oraz blisko z nimi spokrewnionych dyscyplin medycznych tj. endokrynologii ginekologicznej, onkologii ginekologicznej czy uroginekologii. Ponadto rzeczowych przeglądów literaturowych, informacji o nowinkach badawczych, sprawozdań ze wszystkich ważnych wydarzeń naukowych i naukowo-szkoleniowych itd. Sądzę, iż coś dla siebie znajdą na naszych stronach nie tylko ginekolodzy ale również lekarze innych specjalności.

Redakcja: A co proponujecie pacjentom?
Piotr Bodzek: Specyfika naszej specjalności polega na tym, że naszymi pacjentami są głównie kobiety - często pełne obaw i niepokoju oraz coraz to bardziej świadome swoich potrzeb zdrowotnych. Ten portal tworzymy z myślą o wszystkich dziewczynkach, które dopiero rozpoczynają dorosłe życie, o kobietach ciężarnych dla których te 280 dni ciąży to wyjątkowy okres w życiu, o młodych matkach, których nierzadko brak czasu by właściwie zadbać o swoje zdrowie i o kobietach, które chciałyby zostać matkami; wreszcie - z myślą także o paniach dojrzałych, którym niestety nieobce są rozmaite przypadłości ginekologiczne i które my - lekarze - musimy otoczyć szczególną troską.
Będą ciekawe grupy dyskusyjne, wywiady tematyczne z lekarzami - specjalistami i możliwości uzyskania fachowej porady w konkretnej problemowej sytuacji. Mamy nadzieję, że wspólnie z naszymi paniami odwiedzać nas będą również ich życiowi partnerzy.

Redakcja: Dlaczego podjął się pan zadania stworzenia takiego właśnie portalu?
Piotr Bodzek: Uważam że w dzisiejszej dobie Internet stał się bardzo ważnym źródłem informacji a na naszym rynku wciąż brak portali, które w sposób pełny potrafią przekazać informacje z wszystkich dziedzin ginekologii i położnictwa zarówno dla pacjentów jak i lekarzy.

Redakcja: Czy sądzi pan, że portal ten częściej będą odwiedzały pacjentki czy profesjonaliści?
Piotr Bodzek: Mam nadzieje, że i jedni i drudzy.

Redakcja: Wspaniała oferta, wspaniałe plany. Życzymy powodzenia.
Piotr Bodzek: Dziękuje.

Piśmiennictwo

Źródło tekstu:

  • Forum Ginekologiczne

Adres www źródła:


Reklama
(0)
Komentarze