Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjentki

Temat: *** (7)

ulubione
 • ARTHROTEC
  Gość
  Treść zablokowana przez moderatora
 • Reklama
 • ARTHROTEC
  Gość

  Wam tez się uda. Co się uda? Kobito po co opisujesz jak zabiłaś swoje dziecko????? Nie ma czym się chwalić...

 • ARTHROTEC
  Gość

  Oby nie dane było zajść ci w ciążę kiedy bedziesz tego pragnęła!!!!!

 • Reklama
 • ARTHROTEC
  Treść zablokowana przez moderatora
 • ARTHROTEC
  Gość
  Gość 2013-02-09 21:58:35 Oby nie dane było zajść ci w ciążę kiedy bedziesz tego pragnęła!!!!!


  Dokładnie! Morderczyni od siedmiu boleści jeszcze się puszy tym jak paw swoim ogonem.
  Dumna jesteś? Najpierw się nie potrafiłaś zabezpieczyć, a potem pozbyłaś się "problemu" jak zużytej chusteczki higienicznej.
  Moja dobra rada, odłóż seks do czasu, aż do niego dorośniesz,a narazie zapowiada się, że to się zapowiada dłuższy czas!!!
 • ARTHROTEC
  Gość

  Berecie moze bys sie pochylila nad ta kobieta co czuje i jak zyje a dopiero pozniej ja oceniala. Ale rozumiem ze empatia to dla ciebie puste slowo.

 • ARTHROTEC
  Gość
  Gość 2013-02-10 14:27:18 Berecie moze bys sie pochylila nad ta kobieta co czuje i jak zyje a dopiero pozniej ja oceniala. Ale rozumiem ze empatia to dla ciebie puste slowo.  Berecie... hahaha, dobre... Nie ma to jak polskie myślenie. Ja nie musze wierzyć w boga, by wiedzieć, że to co zrobiła było złe, niemoralne i nieodpowiedzialne.
  Wybacz, ale nad mordercami nie należy się pochylać tylko tępić, zwłaszcza jeśli nie okazują skruchy, a tutaj jak widać skurchy nie ma ani grama. Nawet to, że może nie ma za co żyć to nie jest usprawiedliwienie, kiedy istnieją okna życia, ośrodki adopcyjne i adopcje ze wskazaniem, albo zwyczajnie zasiłki i domy samotnej matki (mimo, że pomoc ta jest niewielka, to jest i wystarczy odrobina chęci). Dziecko nie było raczej wynikiem gwałtu, a na wskazania medyczne za wcześnie, więc jej sytuacja jest całkowicie nieusprawiedliwiona. Empatia dla morderców to abstrakcja! Ocena jej jest zbędna, bo takie osoby nie mają za grosz krytyki dla siebie, więc to się mija z celem, mnie jest tylko szkoda tego małego człowieczka, który mógł być kimś wspaniałym w przyszłości, no gdyby oczywiście "mamusia" nie spuściła go z gó*** w kiblu. Jeszcze "trzyma kciuki" za inne pustogłowe podobne do niej...Taki ktoś nie zasługuje, żeby być kiedykolwiek jeszcze rodzicem... nawet psa czy kota bym jej i jej podobnym nie powierzyła.
  Nawet światowe organizacje medyczne zgodziły się z tym, że okres płodowy to etap rozwoju człowieka i płód to też człowiek, więc zabijanie dziecka w łonie powinno być traktowane tak samo jak morderstwo na 5, 10, 25 czy 50-latku. To, że tak nie jest, to jest tylko "ukłon" w stronę pustych kobiet, zbyteczny zresztą.
  To, że w wiekszości krajów Europejskich aborcja jest uznawana za normę, to nie znaczy, że to nagle staje się to mnijeszym złem.
Reklama
Zobacz inne dyskusje