Reklama:
Reklama:
Reklama:
Reklama:

Popularne na forum

Jakiś miesiąc temu pojawiły mi się bąble na wzgórzu łonowym. Po rozdrapaniu nie było żadnego z nich płynu, ale zdrapana skóra i dużo krwi leciało, ale nie boli i nie swędzi nic. Czy może to być mięczak zakaźny? Co z tym robić ? Zmiany,które rozdrapałam zagoiły się i znikły, a te których nie rozdrapałam - powiększyły się.
1 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Witaj, czy masz juz może diagnozę?
63 komentarz
ostatni 3 miesiące temu  
/ gość
Hej wie kto może czy to mięśniaki czy polipy czy poronienie bo krwawie od 6tyg
4 komentarz
ostatni 6 miesięcy temu  
/ gość
Reklama:
Reklama: