Cześć, Od jakiegoś czasu pojawiły.mi się krostki przy trzonie penisa,...
Forum: Infekcje intymne
Temat: ciazA ? (2)
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/ciaza/watek/920326/1.html#p920326https://www.forumginekologiczne.pl/forum/ciaza/watek/920326/1.html ciazA ?
Witam. Ponad tydzien temu kochałam się z chłopakiem okolo 2 dni. W pierwszy dzień dosłownie chwilke. A w kolejny jakies 20-25 minut, oczywiscie bez zabezpieczenia w pozycji na łyzeczkę najdłuzej. Zapytał mnie '' Moze przestaniemy bo nie chce miec dzidzisiua '' Pomyslalam, ze moze faktycznie sie boi ? Albo dochodził i wstydził sie do tego przyznać ? Po 5 minutach przestalismy. Czyli razem około 30 minut się kochalismy. Nie wiem jak teraz mam sie zachowac. Kochalismy sie 3 dni po moim okresie. Oczywiscie miesiaczka zawsze pojawia sie u mnie nie regularnie ale teraz nie wiem co robic. Ostatnio duzo sluzu zauwazylam, wiecej niz dotychczas. Wczesniej wystepował kilka dni, był zólty i glutowaty ale bylo go minimalnie. Teraz od tamtego zajscia czyli prawie 2 tygodnie. jest go bardzo duzo, biały, czasem kremowy i wodnisty. Jest go tyle ze wkladnki leca non stop. Proszę o jakieś informacje czy jest ryzyko ze to ciaza ? Oczywiscie nie bylo wytrysku.. Prosze o szczere i rozwazne opinie.
Prosze napisac cokolwiek, ile jest szans jakie pradopodobienstwo. Minely juz prawie 3 tyg - https://www.forumginekologiczne.pl/forum/ciaza/watek/920326/1.html#p922397https://www.forumginekologiczne.pl/forum/ciaza/watek/920326/1.html ciazA ?
Każdy stosunek dopochwowy, nawet jeżeli nie dochodzi do wytrysku może doprowadzić do ciąży, gdyż wydzielina wydobywająca się z prącia jeszcze przed wytryskiem (preejakulat) może zawierać plemniki. Wskaźnik Pearla dla stosunku przerywanego wynosi 15-28, czyli tyle ze 100 kobiet stosujących stosunek przerywany jako jedyną metodę antykoncepcji zajdzie w ciążę w ciągu roku. Stosunki bez prezerwatywy są także przyczyną chorób przenoszonych drogą płciową, w tym zakażenia chlamydią i rzęsistkiem pochwowym. Zalecam wykonanie testu ciążowego oraz wizytę u ginekologa.
Dr Katarzyna Muzyka-Placzyńska, pracuje jako ginekolog w II Klinice Położnictwa i Ginekologii Centrum Medycznego Kształcenia Podyplomowego w Szpitalu Bielańskim im. ks. J. Popiełuszki w Warszawie.
- Gość
- Krostki, trzon penisa
- Kiedy moja córka dostanie MNIEJ WIECEJ okres?
Witam. Moja córka ma 11 lat. Niedawno zaczęłam z nią rozmawiać na...
Forum: Nastolatki - Wydzielina z pochwy
Witam.Mam pytanie...Czy po usunięciu fragmentu macicy po 12 dniach od zabiegu, nadal...
- Zmiana na pochwie, ranka
Witam, na pochwie powstała mi taka mala ranka, ktora piecze. Niestety na wizytę u...
Forum: Infekcje intymne
- Tematy:
- infekcje pochwy