Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: sex analny (459)

• sex analny
    Gość

A ja, jako facet,uważam, że seks analny jest ekstra, tylko oboje muszą tego chcieć i wiedzieć jak sie "to" robi! Wraz z moją partnerką i przyjacielem domu robimy sobie dobrze w ten sposób juz od dawna.Dla mnie jest najprzyjemniej, kiedy wchodzę w moją panią tradycyjnie, a on najpierw smaruje oliwką i pieści moją dziurkę palcem a po chwili powoli i delikatnie wchodzi we mnie! To jest super!!! A moja pani bardzo lubi w obie dziurki równocześnie... ;

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • sex analny
    Gość

jaj

Ostatnia edycja:
  • sex analny
    Gość

Ja jakies czas temu jak czytalam albo ktos mi mowil wspominal o sexie analnym to wydawalo mi sie ze to ponizanie, ponizanie kobiety i zboczone.... ale teraz mysle inaczej jakis tydzien temu wyprobowalam jak to jest z moim chlopakiem i przyznam ze myslalam ze bedzie gorzej bolalo itd... ale tak zle nie bylo -- chociaz nie moge powiedziec ze bylo mi dorze ... bo to naprawde dziwne uczucie. od jakiego czasu Łukasz mnie namawial zebysmy sprobowali mowilam ze nie bo sie bije ze boli i takie tam ale sie w koncu zgodzilam i nie zaluje on tez pierwszy raz to robil ale jak mu sie bardzo podobalo, naprwade cieszyl sie jak dziecko a ja razem z nim. jak ktos sie naprawde KOCHA tak jak np. my to polecam . I nie nazywac tego ZBOCZENIEM... polecam kazdy powinien sprobowac ..

Ostatnia edycja:
  • Reklama
  • sex analny
    Gość

to boli nawet nie prubuj.wiem z doswiadczenia

Ostatnia edycja:
  • sex analny
    Gość

Witam !nic dodać nic ująć... wszystko co piszecie to prawda... dużo zależy od nastawienia partnerów... ( panowie wiem, rozumiem ) waszą desperacje ale nic na silę! Jeśli Kobieta nie jest gotowa na takie doznania to lepiej jej tego oszczędzić! nio i podstawa gra wstępna z tą " inną" kotlinką

na koniec przestroga... czy planujecie po analu klasyczny sex czy też nie ... "Kondora" wymyć DOKŁADNIE trzeba raz nie wymyłem... ( nie z lenistwa ale z sytuacji nie cierpiącej zwłoki )

Oj bolało, bolało! a jak długo się goiło.... Pozdrawiam wszystkich analowiczów....

a propos sexu analnego w wykonaniu odwrotnym tzn. K dla M.

fajna sprawa! temat od wieków znany w Chinach gdzie prostytucja klasyczna jest całkowicie zakazana. Mężczyzna może dotykać i pieścić Kobietę ( odwrotnie także ) nie ma mowy o faktycznym stosunku! i właśnie chiński masaż doprowadza partnera ( faceta ) do obłędu

ponoć Chinki są tak dobre że bez problemu odnajdują męski punkt " G " określany fachowo gruczołem prostaty....

Ostatnia edycja:
  • sex analny
    Gość

Wszystko jest dla ludzi... Sex analny też. Ja bym się na to nie zdecydowała, ale to nie jest żadne zboczenie!!! Chyba niektórzy nie wiedzą, co piszą... Po co tu wchodzą skoro tylko krytykują? Jeśli kobieta i mężczyzna tego chcą, to nikt nie ma prawa im tego zabronić! To ich wybór... Ważne by na prawdę się kochać i być pewnym, że tego się chce. Myślę, że wtedy wszytko będzie OK. No i koniecznie prezerwatywa .

Mała

Ostatnia edycja:
  • sex analny

Zero zboczenia;p mi sei tam podoba duzo zalezy od partnera i od twojego nastawienia,trzeba sei rozluznic i juz,moze troszke bolec na samym poczatku ale poznej sama przyjemnosc życze miłych prób;p

Ostatnia edycja:
  • sex analny
    Gość

Powiem tak, długo się wzbraniałam przed tego typu sexem. Tzn mój mąż nigdy nie nalegał. Wystarczyło że powiedzialam nie i koniec tematu. Po 5 latach pożycia małżenskiego postanowilam jednak się zgodzić i sama to zaproponowalam.Najpierw jednak poczytałam na forach co sądzą inni czyli wszystkie za i przeciw. Kupiłam oliwke dla dzieci i zdecydowalam się. Zaproponowalam to mojemu miskowi i za pierwszym razem nie bylo źle ale nie bylo też dobrze. Boleć nie bolalo napewno to troche inne uczucie, trzeba byc delikatnym i ostrożnym. Moj facet skończył zadowolony ja niestety mniej. Za drugim i trzecim razem było jednak rewelacyjnie i nie tylko mój misiek odpłyna ja też. To zupełnie inny rodzaj orgazmu. Zmieniliśmy troszkę pozycję partner mógł podrażniać łechtaczkę i odjechałam totalnie. Więc nie żaluje że pozwolilam na to osobie która kocham i której ufam. Wiele z was pewnie zastanawia się nad bólem i nad tym czy po wszystkich partner wyjdzie brudny czy tez nie. Myślę ze nie macie się czego obawiać. Odpowiednia higiena, ktoś komu możecie zaufać i trochę rozluznienia i szaleństwa . Będzie wspaniale pozdrawiam Kasia

Ostatnia edycja:
  • sex analny
    Gość

MILE DLA MNIE MOJA DZIEWCZYNA TEZ NIE NAZE-KALA.....

Ostatnia edycja:
  • sex analny
    Gość

Bardzo dużo różnych oipini przeczytalem ale wiekszos na tak. Uprawiam sex analny ze swoja dziewczyna i oboje odczuwamy z tego przyjemnosc. myse ze warto sprobowac, tyle ze nie na pale tylko dobrze sie do tego przygotowac. Balsam, wyprużnienie odchodow, pamietac o delikatnosci, i bedzie naprawde milo. Fajne jest tez to w mojej swidomosci ze to mi zaproponowala sama moja dziewczyna. ja nie smialem. no i jeszcze na dodatek byla wtedy jeszcze dziewica i klasyczny sex nastapil troszke pozniej, najpier testowalismy anal

Ostatnia edycja:
Reklama
Zobacz inne dyskusje