Cymetydyna leczenie raka sprzedam lek nowotwor cymedytyna cimetidineArtykuł poniżej...
Forum: Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...
Temat: Tabletka ellaone (7)
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html#p1544730https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html Tabletka ellaone Gość
Mam pytanie uprawiałem seks z dziewczyna ale był to stosunek bez dochodzenia i bez zabezpieczenia do 1 min i nie czułem ze dochodzę. Jednak przestraszyliśmy ze może dojść do zapłodnienia, dlatego dziewczyna zażyła tabletkę ellaone po 12 h od stosunku, jednak była ona prawdopodobnie podczas owulacji albo dzień po. Czy tabletka ellaone zadziała i czy jest duże ryzyko ze zajdzie w ciążę ?
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html#p1544750https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html Tabletka ellaone Gość
Może nie zadzalać, ale na 99% ta tableta nie była jej potrzebna. Tabletka EllaOne to duża dawka hormonów i ma sporo skutków ubocznych. Dobrze jednak że pomysła o niej, ale jak doszło do owulacji tabletka jej nie zablokuje i nie utrudni zapłodnienia.
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html#p1544751https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html Tabletka ellaone Gość
Możliwe skutki uboczne po przyjęciu ellaOne
zatrzymanie mięsiączki
długie cykle mięsiączki
bolesne miesiączki
mdłości,
wymioty,
bóle głowy i brzucha,
zawroty głowy
bolesność piersi,
zmiany nastroju,
zmęczenie
Jest tego więcej więc należy zapoznać się z ulotką, ale też należy pamiętać, że mogą to też być sygnały związane z ciążą.
Najważniejsze należy pamiętać by zaczęto nie brać EllaOne bo nie jest to środek antykoncepcyjny o nie zostaje on obojętny dla obanizu - można sobie zaszkodzić niż pomodz wtedy. A zwłaszcza nie wolno go brać w kolejnym miesiącu po łyknie ( ani w lutym ani w marcu, ani kwietniu dziewczyna nie może brać tej tabletki już). - https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html#p1544752https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html Tabletka ellaone Gość
Możliwe skutki uboczne po przyjęciu ellaOne
zatrzymanie miesiączki
długie cykle miesiączki
bolesne miesiączki
mdłości,
wymioty,
bóle głowy i brzucha,
zawroty głowy
bolesność piersi,
zmiany nastroju,
zmęczenie, senność itd
Jest tego więcej, więc należy zapoznać się z ulotką, ale też należy pamiętać, że mogą to również być sygnały związane z ciążą.
Najważniejsze należy pamiętać by zaczęto nie brać EllaOne bo nie jest to środek antykoncepcyjny a pomocniczy, który po owulacji nie zadziała. Do tego nie zostaje on obojętny dla organizmu kobiety - można sobie zaszkodzić niż pomodz wtedy. A zwłaszcza nie wolno go brać w kolejnych 3 miesiącach. - https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html#p1544753https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html Tabletka ellaone Gość
Plemniki mogą przetrwać w ciele kobiety nawet do 5 dni po zbliżeniu. Jeśli w tym czasie dojdzie do owulacji, mogą połączyć się z komórką jajową i doprowadzić do zapłodnienia. Tabletka “po” czasowo wstrzymuje owulację, ale jeśli w kobiecym organizmie już doszło do uwolnienia komórki jajowej, środek może nie zadziałać. Jeśli uprawiasz seks bez zabezpieczenia podczas dni płodnych, tj. cztery dni przed owulacją, w dzień owulacji albo dzień po niej, istnieje większe prawdopodobieństwo, że kobieta znajdzie w niechcianą ciążę.
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html#p1544755https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html Tabletka ellaone Gość
Jedna minuta to za mało by zapłodnić kobietę. Dobrze, że nie czułeś, że dochodzisz to masz raczej pewność że kobieta nie będzie w ciąży. Niektórzy mężczyźni przed wytryskiem wydzielają płyn erekcyjny zwany prejakulatem i może on zawierać pewną ilość plemników zdolnych do zapłodnienia. Nie czuję się momentu wydzielania prejakulatu, ale u Ciebie są średnie szansę, że się pojawił.
- https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html#p1544761https://www.forumginekologiczne.pl/forum/tabletka-ellaone/watek/1544730/1.html Tabletka ellaone Gość
Czyli płyn erekcyjny wydziela się tylko przed wytryskiem ? I jeszcze jedno pytanie bo jak się masturbowałem i jak robiliśmy z dziewczyna inne zabawy to nie było nigdy widać płynu erekcyjnego przed dojściem czy można to jakość sprawdzić czy coś ?
- Gość
- Cymetydyna leczenie raka sprzedam lek nowotwor cymedytyna cimetidineForum: Kobieta i zdrowie
- Ciąża a okres niepłodny
Czy można zajść w ciąże w po dniach płodnych czy raczej znikome...
- Witam, mam pytanie
Od 3 tygodni biorę tabletki Vibin mini, od pierwszego dnia owulacji pojawił mi...
Forum: Antykoncepcja
- Tematy:
- ciąża
- dziecko
- zapłodnienie
- antykoncepcja