Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: USUNĄĆ CIĄŻĘ-ALE JAK?????????? (1042)

ulubione
  • USUNĄĆ CIĄŻĘ-ALE JAK??????????
    Gość

to forum ma bardzo prosty temat!! USUNĄĆ CIĄŻĘ-ALE JAK? Więc po co stare dewoty wypowiadacie się o tym żeby tego nie robić, że nasze miejsce w więzieniu, że lepiej oddać dziecko!!! Czy wy byście oddały swoje do adopcji?? Tutaj o pomoc proszą dziewczyny nie z jakiejś patologii co to oddają swoje dzieci za pieniądze czy też nie, ale takie które nie mogą ich wychowywać!!!!! więc nie piszcie lepiej nic zamiast wysuwać te swoje głupie myśli!! Nie znacie sytuacji dziewczyn które chcą usunąć ciążę!! Ja dzisiaj muszę usunąć dziecko ((( Nie chce tego robić, ale mam już 2 dzieci i na trzecie nie mogę sobie pozwolić a do adopcji NIGDY W ŻYCIU NIE ODDAM!!!!!!!!
    *** *** mam nadzieje że i mi pomoże!!! Nie komentuj mojej wypowiedzi jeśli nie wiesz dlaczego nie moge sobie pozwolić na trzecie dziecko!!!!!

• Reklama
    Gość

niecaly tydzien temu wziełam ***...niestety nic z tego nie wyszlo.jedyne co z tego mialam to niewyobrarzalny ból.moze znacie jakies inne metody>>ziola itp?? zostalo mi naprawde malo czasu.a na skrobanke nie uzbieram pieniadzy w 3 tygodnie..prosze o pomoc

Gość 2010-03-18 14:15:37 to forum ma bardzo prosty temat!! USUNĄĆ CIĄŻĘ-ALE JAK? Więc po co stare dewoty wypowiadacie się o tym żeby tego nie robić, że nasze miejsce w więzieniu, że lepiej oddać dziecko!!! Czy wy byście oddały swoje do adopcji?? Tutaj o pomoc proszą dziewczyny nie z jakiejś patologii co to oddają swoje dzieci za pieniądze czy też nie, ale takie które nie mogą ich wychowywać!!!!! więc nie piszcie lepiej nic zamiast wysuwać te swoje głupie myśli!! Nie znacie sytuacji dziewczyn które chcą usunąć ciążę!! Ja dzisiaj muszę usunąć dziecko ((( Nie chce tego robić, ale mam już 2 dzieci i na trzecie nie mogę sobie pozwolić a do adopcji NIGDY W ŻYCIU NIE ODDAM!!!!!!!!
    *** *** mam nadzieje że i mi pomoże!!! Nie komentuj mojej wypowiedzi jeśli nie wiesz dlaczego nie moge sobie pozwolić na trzecie dziecko!!!!!

Wiesz co pusta jestes....
    nie trzeba bylo sie bzykac to bys trzeciego dziecka nie zrobila..
    Glupota nie zna granic widac to po twojej wypowiedzi, wspolczuje ci ogromnie, ale nie tego ze zabilas swoje dziecko tylko tego ze jestes bardzo PUSTA

A. Koch

• Reklama
    Gość

MAM POWAZNY PROBLEM MOJA DZIEWCZYNA POWIEDZIALA ZE ZROBI WSZYSTKO ZEBY TYLKO NIE BYC W CIAZY JEST GOTOWA ODEBRAC SOBIE ZYCIE I CO JA MAM Z TYM ROBIC RATUJCIE

Gość

Zaprowadzić dziewczynę do psychologa i poważnie porozmawiać!!!!

Wejść na www.poronienie.pl i zobaczyć ile nas tam mam aniołkowych jest!!!!!

Ja w tamtym roku straciłam wyczekiwaną córeczkę w 18 tc. i nie rozumiem jak można usunąć dziecko!!!! Poroniłam moją Tosię....

po pół roku zaszłam w ciążę parę miesięcy z mężem nie mogliśmy zajść...teraz jestem w 11 tc. i boję się każdego dnia, że nie donoszę!!

Jak możecie pisać o usuwaniu....tyle kobiet traci dziecko...a wy myślicie o aborcji....

Tyle nocy nie przespałam...do końca życia będę mówić o tym, że mam o jedno dziecko więcej....

Proszę zastanówcie się małolaty!!!!

Gość 2010-03-31 22:50:05 Zaprowadzić dziewczynę do psychologa i poważnie porozmawiać!!!!

Wejść na www.poronienie.pl i zobaczyć ile nas tam mam aniołkowych jest!!!!!

Ja w tamtym roku straciłam wyczekiwaną córeczkę w 18 tc. i nie rozumiem jak można usunąć dziecko!!!! Poroniłam moją Tosię....

po pół roku zaszłam w ciążę parę miesięcy z mężem nie mogliśmy zajść...teraz jestem w 11 tc. i boję się każdego dnia, że nie donoszę!!

Jak możecie pisać o usuwaniu....tyle kobiet traci dziecko...a wy myślicie o aborcji....

Tyle nocy nie przespałam...do końca życia będę mówić o tym, że mam o jedno dziecko więcej....

Proszę zastanówcie się małolaty!!!!

Biedna jestes... Kochana ale wierzyc trzeba ze sie uda, bo wiara czyni cuda..
    Popieram Cie.. niech malolaty mysla co robia, a nie..
    Tylko potrafia sie puszczac bez mysli o tym czym moze sie to zakonczyc.
    Uwazam ze nasza mlodziez zbyt szybko teraz dojrzewa..
    Ostatnio ogladalam program na polsat cafe o wiedzy na temat seksu u mlodziezy.. Nie uwierzysz w rankingu szkolnym ktory przeprowadzila redaktorka to w wieku 13-16 lat dziewczynki mialy wiecej niz 2 -ch partnerow, oczywiscie chodzi o seks.. No i co sie dziwic, poprostu nie mysla ciemnoty i nie wiedza ze z seksu biora sie dzieci.
    A rodzice takiej mlodziezy sa nie lepsi, bo nie kontroluja swoich dzieci, gdzie ida, z kim ida, o ktorej wroca, pozwalaja na jakies nocne dyskoteki w barach i nocki niby u kolezanek. Rodzice poprostu twierdza ze teraz jest inny swiat i trzeba miec zaufanie do swoich dzieci, i to nie jest era kamienia lupanego zeby cos dziecku zabraniac. To nie ma co sie dziwic ze dzieci rodza, albo usuwaja dzieci...
    Stanowczo rodzice ida na latwizne, nie maja kontaktu ze swoim potomstwem. Czasami az sie nie chce wierzyc, mam bardzo dobra przyjaciolke z ktora mowimy sobie wszystko. Urodzila dziecko w wieku 18 lat, teraz jej cora ma 15 lat, i swoja matke wrecz szmaci, bo inaczej tego nazwac nie mozna. Dziewczynka przeklina do rodzicow w obecnosci obcych osob, i wraca o ktorej chce i robi co chce. I moja znajoma przyznaje ze to tylko wina ich, czyli rodzicow. Bo od malego na wszystko pozwalali, na nic uwagi nie zwracali, dziecko wychowywalo sie w warunkach bezstresowych, moglo wszystko, a teraz zeby mogla spokojnie porozmawiac z corka, musi wchodzic na sile do lazienki gdy dziewczynka sie kapie, poniewaz w inny sposob dziecko jej nie wyslucha, i nie porozmawia, bo normalnie to trzasnie jej drzwiami przed nosem od pokoju, a tu nie ma wyjscia. Kolezanka ciagle mi powtarza, ze nie zdziwi sie gdy jej patrycja przyjdzie do domu i powie mamo jestem w ciazy. Takze drodzy rodzice zeby zapobiegac ciazy u nastolatek nie wystarczy tylko abstynencja, ale potrzebne jest wychowanie, czasami dlugie i szczere rozmowy, i potrzebna jest wielka wiez miedzy rodzicami a dziecmi. Zeby dzieci nie baly sie przyjsc do mamy lub taty i porozmawiac o krepujacych sprawach np, seksie, czy okresie dojrzewania. A to ze nastolatki zachodza w ciaze i chca ja usunac to inna sprawa.. Czasami jak takie dziecko powie dla rodzicow o ciazy to jest skazane tylko na siebie, bo rodzice wyrzucaja z domu, ale to tylko z powodu braku czasu dla dzieci i nie rozumienia ich. Oczywiscie to nie tlumaczy nastolatek ktore zaciazaja, bo seks jest dla doroslych, a noworodek to nie zabawka ktora mozna odlozyc na regal...

A. Koch

Gość

ale nie pomyslala zadna z was nad tym ze jezeli dziewczyna ma 15 lat i zostala zgwalcona czego sie bardzo wstydzi nie moze urodzic bo rodzice sie od niej odwroca...

czasami nie ma innego wyjscia...
    chodziasz zostaje bol i to kazdego dnia do konca zycia ale nie ma innego wyjscia !!!!!!!!!!!!!!!!!

jesli dziewczyna rzeczywiscie zostala zgwalcona to nie ona powinna sie wstydzic odrazu powinna cos z tym zrobic isc na policje do ginekologa a jesli jest juz zapozno a dzidzius juz jest to urodz to dziecko i zostaw w szpitalu lub zaniesc do okienka zycia jest wiele osob ktore dA JEMU SZCZESCIE

Gość 2010-04-07 14:06:18 ale nie pomyslala zadna z was nad tym ze jezeli dziewczyna ma 15 lat i zostala zgwalcona czego sie bardzo wstydzi nie moze urodzic bo rodzice sie od niej odwroca...

czasami nie ma innego wyjscia...
    chodziasz zostaje bol i to kazdego dnia do konca zycia ale nie ma innego wyjscia !!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie znasz Polskiego Prawa widac... Jezeli zostala kobieta zgwalcona, obojetnie ile ma lat, w kazdym przypadku moze sie poddac usunienciu ciazy. Lecz zanim to nastapi przechodzi procedure policyjna i szpitalna, ktora wyjasnia czy faktycznie to byl gwalt. Bo niiektóre kobiety w szegolnosci maloletnie, mowia o gwalcie, gdzie faktycznie nie byl gwaltem tylko odbytym stosunkiem dla checy, a gdy dowiaduje sie ze jest w ciazy lub kilka chwil po takim stosunku zaczna sie zastanawiac ze zle zrobila, i zrzuca wine na osobe druga czyli ty mnie zgwalciles, jak mogles i takie tam. Sa to przypadki ktore zdarzaja sie dosc czesto. Ale jesli jest to faktycznie gwalt a czasami nawet brutalny, odrazu po takim czynie kobieta powinna poddac sie badaniu w szpitalu, gdzie lekarz np. zabezpieczy ta kobiete w leki wczesnoporonne. Lecz gdy sytuacja jest taka ze kobieta zglasza sie po jakims czasie na policje i zglasza gwalt, to procedura policyjna jak i lekarska jest taka sama jak opisalam wyzej. Jest mozliwosc poddania sie aborcji, ale zeby jej zapobiegac, lepiej odrazu po gwalcie zglaszac sie na policje lub do szpitala. Lecz nie oszukujmy sie, ale niektore kobiety sie wstydza i boja sie zglosic - a przeciez to dla ich dobra, zeby wlasnie pozniej nie musialy zyc ze swiadomoscia ze zabily dziecko.

A. Koch

Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
Reklama
Zobacz inne dyskusje