Zaloguj
Reklama

Dieta 7 hormonów. Ulecz swój metabolizm i schudnij w 3 tygodnie

Autorzy: Wydawnictwo Znak
Fot. Wydawnictwo Znak
(0)

BESTSELLER „NEW YORK TIMESA”. PRZEŁOM W KOBIECEJ DIETETYCE HORMONALNEJ. Nie możesz schudnąć, choć masz wrażenie, że próbowałaś już wszystkiego? Stosowałaś każdy możliwy detoks, lecz twoja waga ani drgnie? Możesz to zmienić w bardzo prosty sposób – a przy okazji raz na zawsze pożegnać się z restrykcyjnymi dietami.

Reklama

Dieta 7 hormonów jest banalnie prosta: eliminując w trzydniowych cyklach poszczególne typy żywności oddziałujące na każdy z 7 hormonów kluczowych dla metabolizmu kobiety, zrzucisz do 7 kilogramów w 3 tygodnie.

Kolejna dobra wiadomość: na diecie nie trzeba być cały czas.

Wystarczy, że odzyskasz równowagę hormonalną, aby naturalnie zrzucić zbędne kilogramy. Po zakończeniu 3-tygodniowego resetu hormonalnego, wyposażona w wiedzę o potrzebach swojego organizmu, będziesz w stanie samodzielnie zadbać o swoje zdrowie i utrzymać smukłą sylwetkę.

ULECZ SWÓJ METABOLIZM I CIESZ SIĘ ZDROWĄ WAGĄ!

Dieta 7 hormonów może być właśnie tym, czego potrzebujemy, żeby położyć kres dietom dla kobiet.
Mark Hyman, bestsellerowy autor według „New York Timesa”

Dieta 7 hormonów to przełomowy przewodnik po zdrowiu hormonalnym – wciągający, przekonujący, zabawny. Czegoś takiego jeszcze nie widziałam (…). Ta książka to prawdziwy skarb.
Marci Shimoff, autorka bestsellerowych poradników

Po Sposobie na hormony, który wszedł do kanonu poradników o zdrowiu hormonalnym kobiet, dr Sara Gottfried, ginekolożka z dyplomem Harvardu, wraca z przełomowym planem i kolejnym bestsellerem. W Diecie 7 hormonów udowadnia, że jest niekwestionowanym autorytetem w dziedzinie chorób hormonalnych, a naukowe metody badawcze łączy z holistycznym i naturalnym podejściem do terapii.

ULECZ SWÓJ METABOLIZM I CIESZ SIĘ ZDROWĄ WAGĄ DZIĘKI:

  • 3-tygodniowemu resetowi hormonalnemu, który uleczy twój metabolizm i pomoże w odzyskaniu zdrowej wagi,
  • dokładnej autodiagnozie z pomocą specjalistycznych testów opracowanych przez autorkę na podstawie wieloletniej praktyki,
  • planowi żywieniowemu i przepisom na zdrowe posiłki.
Piśmiennictwo
Reklama
(0)
Komentarze