Zaloguj
Reklama

W czym przechowywać podpaski?

Kobieta
Fot. ojoimages
Kobieta
(5)

Czasem możemy nie zdawać sobie sprawy, że dla kobiet, szczególnie młodych problemem może być przechowywanie podpasek.

Reklama

Rozwiązaniem najczęściej są kosmetyczki, małe torebki, czy po prostu kieszonka w plecaku lub torbie. Zdarza się, że wśród kobiet pojawia się krępacja, a wyjście do toalety w wielkiej korporacji z torebką stanowi pierwszy punkt do plotek kolegów zza ściany.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kobiet wymyślono małe, dyskretne i poręczne etui na podpaski. Kobiety mają możliwość uszycia sobie takowego etui same. Istnieje wiele wzorów, a samo wykonanie jest dość proste. Skrawek materiału, guziczek, jakaś ozdoba, kilka ruchów igłą z nitką i gotowe.

Jeżeli sama nie potrafisz zrobić sobie takiego etui warto poświęcić chwilę, porównać ceny w sklepach internetowych i wybrać najkorzystniejszą ofertę. Sprawa wręcz banalna, a czasem ratująca sytuację. Wiele dziewcząt czy dorosłych kobiet nie mówi o swojej krępacji na głos. Szybko wyciągają coś z torebki, biegnąc do toalety by nikt nie zauważył.

Drugim problematycznym aspektem, na który mają wpływ nasze czasy jest to, że wiele kobiet stosujących podpaski może być „wytykanych” przez koleżanki. Dlaczego? Podpaska to prehistoria, dzisiaj rządzi tampon. Przeważnie takie stwierdzenia usłyszymy u współczesnej kobiety. Należy zdawać sobie sprawę, że istnieją schorzenia lub przeciwwskazania do stosowania tamponów.

Dlatego warto zadbać o swój komfort i posiadać przyjazną nam samym „przechowalnię” na „te sprawy”.

Reklama
(5)
Komentarze