Zaloguj
Reklama

Sexy mama na co dzień

Autorzy: Renata Machaczek, zdjęcia: ojoimages
Mama z córką
Fot. ojoimages
Mama z córką
(4)

Każda mama po cudownym rozdziale swojego życia jakim jest ciąża i poród, oprócz wszystkiego co najlepsze dla swojej pociechy, pragnie wrócić do dawnej sylwetki.

Reklama

Niestety po ciąży tu i ówdzie mamy więcej niż zazwyczaj. Jako kobiety na tle swojego wyglądu mamy małego bzika, więc zaczyna się szukanie dobrych rad na zrzucenie kilku kilogramów, kilku centymetrów w pasie i biodrach.

Niestety większość Swojego czasu poświęcamy dziecku, a resztę obowiązkom domowym, ale po niewielkim kompromisie możemy wygospodarować trochę czasu dla siebie, mąż pomoże, teściowa również, a babcie będą zachwycone spędzonym czasem z wnukiem. A mama do dzieła.

Na początek bez wychodzenia z domu możemy zafundować sobie 15 minutowy aerobik, taniec połączony z muzyką, to sama przyjemność. Mając w domu jakikolwiek sprzęt do ćwiczeń, również będzie bardzo pomocny. Nie forsując się zbytnio, codziennie możemy poćwiczyć .

Odpowiednio dobrana dieta tez będzie miała znaczenie, nie jakieś drastyczne głodówki, ale posiłki o odpowiedniej porze, porcje po względem kalorii w miarę rozsądku .

Reklama
(4)
Komentarze